עידכונים חמים:


כדורגל ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף עליון
1X2
 16:00
סקציה נס ציונה
-
הפועל נוף הגליל
2.35
2.4
2.45
4+
 16:00
הפועל רמת גן
-
הפועל איכסל
1.6
2.95
3.5
3+
כדורגל ישראל - ליגה לאומית - פלייאוף תחתון
1X2
 16:00
מועדון ספורט כפר קאסם
-
הפועל פתח תקווה
2.4
2.55
2.3
4+ ספורט 5+ לייב
 16:00
מכבי אחי נצרת
-
הפועל אום אל פאחם
2.5
2.5
2.25
4+ אתר ספורט 5
כדורגל אנגליה - פרמייר ליג
1X2
 22:00
ארסנל
-
אברטון
1.8
3
3.5
13+ ספורט 2
כדורגל גרמניה - בונדסליגה
1X2
 21:30
אוגסבורג
-
פ.צ. קלן
2.55
2.95
2.25
12+ ספורט 4
כדורגל צרפת - ליגה צרפתית
1X2
 22:00
ריימס
-
מארסיי
3.15
3.15
1.85
7+ ספורט 5+
כדורגל הולנד - ליגה הולנדית
1X2
 19:45
ווילם II
-
ר.ק.ס וואלביק
1.7
3
3
5+
כדורסל ארה"ב - NBA
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
כדורסל Q4 9:30
בוסטון סלטיקס
פיניקס סאנס
26
21
27
16
24
28
13
16
9081
1.85
9
1.75
6+ ספורט 5+ לייב
כדורסל Q4 4:03
מילווקי באקס
פילדלפיה 76
40
26
37
34
31
27
12
16
120103
1.9
9
1.7
7+ ספורט 5
כדורסל Q4 9:00
אורלנדו מג'יק
ניו אורלינס פליקנס
27
29
25
45
18
34
20
20
90128
1.75
9
1.85
6+
כדורסל Q2 1:00
סן אנטוניו ספרס
דטרויט פיסטונס
26
25
0
4
2629
1.75
9
1.85
8+
כדורסל Q1
שיקגו בולס
שארלוט הורנטס
0
0
00
1.8
9
1.8
8+
 04:30
דאלאס מאבריקס
לוס אנג'לס לייקרס
00
1.85
9
1.75
8+
כדורסל יורוליג - שלבי ההכרעה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 20:00
צסק"א מוסקבה
פנרבחצ'ה
00
1.75
9
1.85
9+ ספורט 5
 22:00
ברצלונה
זניט סט. פטרסבורג
00
1.8
9
1.8
9+ ספורט 5
כדורגל קפריסין - ליגה קפריסאית, פלייאוף ירידה
1X2
 19:00
ארמיס ארדיפו
-
דוקסה
2.4
2.75
2.15
4+
כדורגל אוקראינה - ליגה אוקראינית
1X2
 19:00
מריופול
-
רוך לבוב
2.25
2.7
2.3
5+
כדורסל ישראל - ליגה לאומית בכדורסל
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 14:00
אליצור נתניה
אליצור איתו אשקלון
00
1.8
9
1.8
2+
 14:30
הפועל חבל מודיעין
אליצור עירוני קרית אתא
00
1.8
9
1.8
2+
 15:00
מכבי רעננה
מכבי אשדוד
00
1.8
9
1.8
2+
 15:00
הפועל עכו מטה-אשר
הפועל עפולה
00
1.8
9
1.8
2+
 15:00
אליצור יבנה
מכבי עירוני רמת גן
00
1.8
9
1.8
2+
כדורגל גביע ליברטאדורס - בית 4
1X2
 הסתיים
פלומיננזה
1 - 1
ריבר פלייט
3.1
2.8
1.75
1+ ספורט 2
 05:00
ג'וניור
-
סנטה פה
1.8
2.6
3.15
1+ ספורט 2
כדורגל גביע ליברטאדורס - בית 6
1X2
כדורגל 52'
אתלטיקו נסיונאל
2 - 0
אוניברסידאד קתוליקה
1.6
2.9
3.7
1+ ספורט 2
כדורגל ישראל - ליגה א' דרום - משחקי הפלייאוף
1X2
 12:40
הפועל אדומים אשדוד
-
מועדון כדורגל חולון ירמיהו
1.9
2.85
2.7
1+ ספורט 5
 13:30
מ.ס דימונה
-
מכבי הרצליה
0+
 14:30
מכבי יבנה
-
הפועל אזור
0+
 15:00
שמשון כפר קאסם
-
הפועל בני לוד רכבת
0+
 15:00
א.ס נורדיה ירושלים
-
מכבי שעריים
0+
 15:00
הפועל אשקלון
-
מ.כ. מכבי אשדוד
0+
 15:00
הפועל מרמורק
-
הכח עמידר רמת גן
0+
 15:15
הפועל בקעת הירדן
-
מכבי יפו קביליו
2.15
2.75
2.4
1+
כדורגל ישראל - ליגה א' צפון - משחקי הפלייאוף
1X2
 13:00
עירוני טבריה
-
הפועל הרצליה
0+
 14:30
מכבי עירוני טמרה
-
מ.ס טירה
2.8
2.85
1.85
1+
 16:00
הפועל בני זלפה
-
הפועל בני ערערה עארה
0+
 16:00
מ.ס דבוריה
-
הפועל מגדל העמק
0+
 16:00
מ.ס. צעירי טייבה
-
הפועל עירוני בקה אל גרבייה
0+
 16:30
הפועל כאוכב
-
מכבי בני ריינה
1.65
3
3.25
1+ אתר ספורט 5
 17:00
איחוד בני מג'דל כרום
-
הפועל כפר כנא
0+
 17:00
הפועל בועיינה
-
הפועל בני פרדיס
0+
כדורגל טורקיה - ליגה טורקית
1X2
 20:30
גנצ'לרבירליג'י
-
ריזספור
2.35
2.8
2.15
5+
כדורגל ישראל - ליגה ב' דרום א' - בית ב'
1X2
 10:00
בית"ר פתח תקווה
-
שמשון בני טייבה
0+
 11:00
הפועל כפר ברא
-
הפועל הוד השרון
0+
 13:00
הפועל קלנסוואה
-
בית"ר רמת גן
0+
 13:45
הפועל קרית אונו
-
מ.ס רוח תל אביב
0+
כדורגל ישראל - ליגה ב' דרום א' - בית א'
1X2
 12:00
מכבי עירוני עמישב פתח תקווה
-
מ.ס בני יפו אורתודוכסים
0+
 15:00
עוצמה מועדון כדורגל חולון
-
עירוני בית דגן
0+
כדורגל ישראל - ליגה ב' צפון א' - בית ב'
1X2
 15:00
הפועל מ.כ עירוני צפת
-
בית"ר נהריה
0+
 15:00
מועדון כדורגל אלנהדה נצרת
-
אחי עכו
0+
כדורגל ישראל - ליגה ב' צפון ב' - בית א'
1X2
 13:30
הפועל בני מוסמוס
-
הפועל בית שאן מסילות
0+
 15:30
מכבי אחי איכסל
-
אחי ביר אל מכסור
0+
 16:00
הפועל עין סהלה
-
הפועל מ.כ סנדלה גלבוע
0+
כדורגל ישראל - ליגה ב' צפון ב' - בית ב'
1X2
 14:30
מכבי נוג'ידאת אחמד
-
מכבי נווה שאנן
0+
 15:45
איחוד בני כפר קרע
-
הפועל טירת כרמל
0+
 15:45
בית"ר חיפה
-
איחוד בני בקה
0+
 16:15
הפועל איחוד בני ג'ת
-
מ.ס כפר כמא
0+
כדורגל ישראל - ליגה ב' צפון א' - בית א'
1X2
 15:00
מכבי סקציה מעלות תרשיחא
-
הפועל כרמיאל
0+
 16:30
הפועל עירוני עראבה
-
צעירי סכנין
0+
 17:00
מועדון כדורגל צעירי טמרה
-
הפועל בני טובא זנגריה
0+
כדורגל ישראל - ליגה ב' דרום ב' - בית א'
1X2
 13:30
מועדון כדורגל ערד
-
מ.כ בית"ר יבנה
0+
 13:30
עירוני מודיעין
-
הפועל מרחבים
0+
 13:30
בני אילת
-
הפועל עירוני גדרה
0+
 14:00
בית"ר עירוני קרית גת
-
מכבי עירוני שדרות
0+
כדורגל ישראל - ליגה ב' דרום ב' - בית ב'
1X2
 12:00
בית"ר עירוני מעלה אדומים
-
מ.ס באר שבע
0+
 13:00
מכבי עירוני נתיבות
-
מ.ס הפועל ירוחם
0+
 14:30
בית"ר אשדוד
-
מועדון צעירי רהט
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' דרום - בית א'
1X2
 13:00
בני ירוחם
-
מכבי באר שבע
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' דרום - בית ב'
1X2
 10:15
הפועל מטה יהודה
-
מועדון כדורגל מכבי אשקלון
0+
 13:30
הפועל שדרות
-
מ.כ באר שבע
0+
 16:00
הפועל רהט
-
מכבי קרית גת
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' מרכז - בית ב'
1X2
 12:00
בית"ר גן יבנה
-
בני יצ'אלאל רחובות
0+
 12:30
מ.ס ראשון לציון
-
הפועל ברנר
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' מרכז - בית א'
1X2
 12:00
הפועל מצליח
-
מועדון ספורט רמלה
0+
 14:00
מכבי רמלה
-
הפועל מבשרת ציון
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' שרון - בית א'
1X2
 12:05
הכח גלי גיל רמת גן
-
הפועל אורנית
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' שרון - בית ב'
1X2
 12:00
מ.ס נתניה
-
בני טירה
0+
 13:30
מ.ס בני קלנסואה
-
בית"ר טוברוק
0+
 15:50
מ.כ עירוני אריאל
-
מכבי עירוני כפר יונה
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' תל אביב - בית א'
1X2
 10:15
מכבי השקמה חן
-
בית"ר יפו
0+
 12:00
מכבי פרדס כץ
-
אליצור יהוד
0+
 15:00
הפועל נוה גולן
-
א.כ המכתש גבעתיים
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' תל אביב - בית ב'
1X2
 12:45
אליצור יפו תל אביב
-
מכבי עירוני אור יהודה
0+
 14:00
בני יהוד
-
בית"ר עזרא
0+
 14:00
הפועל רמת ישראל
-
אגודת ספורט חולון מור
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' - גליל עליון
1X2
 12:30
הפועל שלומי
-
הפועל נהריה
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' - שומרון
1X2
 13:30
מכבי ברקאי
-
הפועל בני ג'סר א - זרקא
0+
 13:45
מ.כ אור עקיבא
-
בית"ר קרית אתא כפיר
0+
 14:00
הפועל יקנעם
-
מ.ס צעירי חיפה
0+
 15:00
הפועל קרית חיים
-
מכבי עוספיא
0+
 16:00
מ.ס כדורגל הפועל קרית ים
-
מכבי קרית ים
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' - גליל תחתון
1X2
 16:45
מ.כ סלאמה משגב
-
הפועל בני דיר אל אסד
0+
 16:45
מועדון ספורט כפר יאסיף
-
בית"ר כפר כנא רדואן
0+
כדורגל משחקים שונים וידידות
1X2
 15:00
כריסטיאנסונד
-
מולדה
0+
כדורסל יורופ קאפ, שלבי הכרעה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 15:00
פארמה פרם
עירוני נס ציונה
00
1.8
9
1.8
5+ ספורט 5
 18:00
אורדאה
סטאל אוסטרוב
00
1
1
1
4+ ספורט 5
כדורגל קופה סודאמריקנה, בית ה'
1X2
כדורגל 42'
ריבר פלייט דה אסונסיון
0 - 0
קורינתיאנס
4.25
3.05
1.45
1+ ספורט 3
כדורגל 41'
פניארול
2 - 1
ספורט הואנקאיו
1.2
3.8
6.5
1+ ספורט 4
כדורגל קופה סודאמריקנה, בית ו'
1X2
 הסתיים
רדבול ברגנטינו
2 - 1
טולימה
1.45
2.95
4.75
1+ ספורט 1
כדורגל 42'
ליברטד אסונסיון
0 - 0
פלסטינו
1.55
3.2
3.45
1+
כדורגל קופה סודאמריקנה, בית ח'
1X2
 הסתיים
ארגואה
אדום
0 - 1
לאנוס
4.05
2.8
1.55
1+ ספורט 3
 הסתיים
גרמיו
אדום
2 - 1
לה אקווידאד
אדום
1.25
3.45
6.5
1+
כדורגל אוסטרליה - ליגה אוסטרלית
1X2
 12:05
מלבורן
-
ווסטרן סידני
3.35
3.3
1.55
5+
כדורגל ארמניה - ליגה ארמנית
1X2
 נצחון טכני
שיראק
3 - 0
לורי
0+
 15:00
שיראק
-
ואן
1
1
1
1+
כדורגל אוסטריה - אוסטרית שנייה
1X2
 19:30
אס. וי הורן
-
בי. וו לינץ
5
3.75
1.3
1+
 19:30
אוסטריה וינה ב'
-
אמסטטן
2.6
2.9
1.9
1+
 19:30
פלורידסדורפר
-
אוסטריה לוסטנאו
2
2.85
2.5
1+
 19:30
גראצר
-
ראפיד וינה ב'
1.8
2.8
2.9
1+
 19:30
קאפפנברג
-
ליפרינג
3.75
3.15
1.5
1+
 21:25
ואקר אינסברוק
-
אוסטריה קלגנפורט
2.05
3
2.35
1+
כדורגל אירלנד - ליגה אירית
1X2
 19:45
פין הארפס
-
סט. פטריק
0+
 21:45
שמרוק רוברס
-
בוהמיינס
0+
כדורגל אירלנד - אירית שנייה
1X2
 21:45
גלוואי
-
יו. סי. דבלין
0+
 21:45
קאבינטילי
-
שלבורן
0+
 21:45
את'לון
-
ווקספורד
0+
 21:45
טריטי יונייטד
-
קורק סיטי
0+
כדורגל איראן - ליגת איראנית
1X2
 19:10
גול גוהאר
-
סאנאט נאפט עבאדן
0+
 נדחה
סייפה
-
פולאד חוזסטאן
0+
 נדחה
זוב אהן
-
פרספוליס
0+
 נדחה
טרקטור סזי
-
מאשין סאזי
0+
 נדחה
אשתגלאל
-
שאר חודרו
0+
כדורגל אוקראינה - אוקראינית שנייה
1X2
 17:00
וולין
-
אליאנס
0+
 17:00
צ'רנומורץ אודסה
-
אהרו שבצ'נקיבקה
0+
כדורגל אקוודור - אקוודורית שנייה
1X2
 03:00
אל נאסיונל קיטו
-
אינדפנדיינטה ג'וניורס
0+
כדורגל אוסטרליה - אוסטרלית שנייה, ויקטוריה פרמייר ליג
1X2
 13:30
וויטלסי זבראס
-
מנינגהאם יונייטד בלוז
0+
כדורגל אוסטרליה - אוסטרליה, ליגה לנוער
1X2
 11:15
אוקליי קאנונס עד 21
-
איסטרן ליונס עד 21
0+
 11:30
דאנדנונג סיטי עד 21
-
סאות' מלבורן עד 21
0+
כדורגל ארגנטינה - ארגנטינאית שלישית - צפון
1X2
 23:00
ספורטיבו אסטודיאנטס
-
סיפולטי
0+
כדורגל אנגליה - פרמייר ליג מילואים, ליגה 1
1X2
 14:00
טוטנהאם עד 23
-
ליברפול עד 23
1.9
3.35
2.35
1+
 18:00
ווסטהאם עד 23
-
מנצ'סטר סיטי עד 23
0+
 21:00
בלקבורן עד 23
-
דרבי קאונטי עד 23
0+
 21:00
מנצ'סטר יונייטד עד 21
-
צ'לסי עד 23
0+
כדורגל אנגליה - פרמייר ליג מילואים, ליגה 2
1X2
 16:00
ווסט ברומיץ' עד 23
-
סטוק עד 23
0+
כדורגל ארגנטינה - ארגנטינאית רביעית - אפרטורה
1X2
 21:30
סי. איי פניקס
-
ויה סן קרלוס
0+
 23:00
לוס אנדס
-
קומוניקאסיונס
0+
כדורגל ארגנטינה - ארגנטינאית רביעית - אפרטורה
1X2
 21:30
ברזאטגוי
-
סן מרטין דה בורזקו
0+
 21:30
דוק סוד
-
קלוב לוחאן
0+
כדורגל אל סלבדור - אל סלבדור - קלאוסורה
1X2
 הסתיים
אונסה דפורטיבו
1 - 1
אתלטיקו מרטה
0+
כדורגל בלארוס - ליגה בלארוסית
1X2
 18:00
סמורגון
-
ספוטניק רצ'יטשה
2.15
2.75
2.35
1+
 20:00
סלביה מוזיר
-
סלוצק
2
2.8
2.55
1+
כדורגל בחריין - ליגה בחריינית
1X2
 22:00
מאנמה
-
בודיאה
0+
 22:00
איסט ריפה
-
מאלקיה
0+
 22:30
בוסאיטין
-
אל נאג'מה
2.15
2.8
2.35
1+
כדורגל ברזיל - ברזיל - פאוליסטה
1X2
 04:15
סאו קאסטנו
-
פונטה פרטה
0+
כדורגל בולגריה - בולגרית שנייה
1X2
 17:30
ליטקס לובץ'
-
פירין בלאגובגראד
0+
כדורגל בולגריה - ליגה בולגרית
1X2
 20:30
בוטב וראצה
-
צ'רנו מורה ורנה
1.8
3
2.75
1+
כדורגל בוליביה - ליגה בוליביאנית - אפרטורה
1X2
 22:00
ריאל סנטה קרוז
-
ריאל פוטוסי
0+
כדורגל גרמניה - בונדסליגה 2
1X2
 19:30
קרלסרוהה
-
וורצבורגר קיקרס
1.5
3.15
3.9
5+ ספורט 4
 19:30
בראונשוויג
-
אוהה
2.15
2.7
2.4
5+
כדורגל גרמניה - גרמנית שלישית
1X2
 20:00
ויקטוריה קלן 1904
-
ורל
2.4
2.9
2.05
1+
כדורגל גרמניה - גרמנית מחוזית - מערב
1X2
 20:30
קלן ב'
-
אאכן
1.8
2.9
2.9
1+
כדורגל גיברלטר - ליגת העל - גיברלטר
1X2
 21:29
ליונס גיברלטר
-
אירופה אף. סי
0+
כדורגל דרום אפריקה - ליגה דרום אפריקאית
1X2
 18:00
מאריצבורג יונייטד
-
בארוקה
0+
כדורגל דנמרק - דנית שלישית, בית א'
1X2
 20:00
יאמרבוגט
-
וי.אס.קיי ארהוס
1.5
2.95
4.1
1+
כדורגל דנמרק - דנית שלישית, בית ב'
1X2
 20:00
רוסקילדה
-
הלרופ איי. קיי
2.25
2.8
2.25
1+
כדורגל דנמרק - דנית שנייה, פלייאוף עלייה, בית 1
1X2
 20:00
סילקבורג
-
ויבורג
1.95
2.9
2.5
1+
 20:00
הלסינגור
-
אסביירג
2.75
2.9
1.85
1+
כדורגל דנמרק - דנית שנייה, פלייאוף תחתון, בית 1
1X2
 20:00
קולדינג
-
וונדסיסל
2.15
2.8
2.35
1+
כדורגל הולנד - הולנדית שנייה
1X2
 19:45
נאק ברדה
-
אקסלסיור
1.5
3.4
3.5
1+
 19:45
הלמונד ספורט
-
אף. סי. איינדהובן
1.9
3
2.55
1+
 נדחה
איינדהובן מילואים
-
אוס
2.35
3
2.05
1+
 22:00
אוטרכט מילואים
-
גו אהד איגלס
3.85
3.45
1.4
1+
 22:00
דה חראפשחאפ
-
אלמירה סיטי
1.8
2.9
2.85
1+
 22:00
אייאקס מילואים
-
ניימיכן
2.65
3.2
1.8
1+
 22:00
דורדרכט
-
מאסטריכט
3.05
3.15
1.65
1+
 22:00
אלקמאר מילואים
-
קמבור
4.8
4.1
1.25
1+
 22:00
דן בוס
-
רודה
3.4
3.3
1.55
1+
כדורגל הונג קונג - ליגת העל - הונג קונג
1X2
 15:00
סאות'רן דיסטריקט
-
לי מאן
0+
כדורגל הונגריה - הונגרית שנייה
1X2
 21:00
ואשאש בודפשט
-
פאקש
0+
כדורגל ויילס - ליגה וולשית, בית תחתון
1X2
 21:45
אבריסטויט
-
קרדיף מט יוניברסיטי
2.45
3.15
1.9
1+
כדורגל ונצואלה - ליגת העל ונצואלה - בית אוקסידנטל
1X2
 הסתיים
מדיירה קלאב לארה
4 - 2
אסטודיאנטס מרידה
0+
כדורגל ונצואלה - ליגת העל ונצואלה - בית סנטרל
1X2
כדורגל 36'
קראבובו
1 - 0
דפורטיבו לארה
0+
כדורגל ונצואלה - ליגת העל ונצואלה - בית אוריינטל
1X2
 23:00
מינרוס דה גויאנה
-
אתלטיקו ונצואלה
0+
כדורגל אוסטרליה - ליגת העל טזמניה
1X2
 12:30
לאונצ'סטון סיטי
-
ריברסייד אולימפיק
0+
כדורגל ירדן - ליגה ירדנית
1X2
 22:30
אל-עקבה
-
אל-סאלט
2.8
2.85
1.85
1+
כדורגל כווית - ליגה כווייתית
1X2
 22:00
חאייטן
-
אל-כווית
0+
כדורגל ליטא - ליגה ליטאית
1X2
 18:00
ריטריאי
-
ז'לגיריס וילנה
4.2
3.2
1.45
1+
כדורגל ליטא - ליטאית שנייה
1X2
 19:00
סודובה ב'
-
סילאס
0+
 19:00
אף. קיי אטמוספרה
-
פנבזיס ב'
0+
כדורגל לבנון - לבנונית שנייה
1X2
 16:00
אל אהלי לבנון
-
אל-אהד
0+
 16:00
שבאב אל סאהל
-
אל-סאפה
0+
כדורגל מולדובה - ליגה מולדבית
1X2
 15:00
פלורשטי
-
קודרו
0+
 15:00
דינמו אוטו
-
פטרוקאב
0+
 16:00
זימברו קישינב
-
ספרנטה
0+
כדורגל מלזיה - ליגה מלזית
1X2
 17:00
סלנגור
-
סבאח
1.4
3.45
4.15
1+
 17:00
קדאח
-
קואלה לומפור
1.45
3.35
3.85
1+
כדורגל מרוקו - מרוקאית שנייה
1X2
 19:00
שבאב אטלס חניפרה
-
ראג'ה בני מלאל
0+
 19:00
ראסינג דה קזבלנקה
-
מרקש
0+
כדורגל מקסיקו - מקסיקו - ליגה דה אקספסיון MX קלאוסורה - שלבי הכרעה
1X2
 05:00
טפאטיה
-
טייאקסקאייה
0+
כדורגל ספרד - ספרדית שנייה
1X2
 22:00
סראגוסה
-
ספורטינג גיחון
2.55
2.35
2.35
4+
כדורגל סרביה - ליגה סרבית
1X2
 19:00
זלאטיבור
-
נובי פאזאר
3.8
2.8
1.6
1+
כדורגל סלובקיה - סלובקית שנייה
1X2
 17:00
סלובן ברטיסלבה ב'
-
סאמורין
0+
כדורגל סין - ליגה סינית, בית ב'
1X2
 13:00
הביי צ'יינה פורטיון
-
ווהאן זאל
2.4
2.7
2.2
5+
 15:00
שנגחאי שינואה
-
בייג'ינג גואן
2.45
2.85
2.05
5+
כדורגל פורטוגל - פורטוגלית שנייה
1X2
 22:15
אסטוריל
-
קאסה פיה
1.4
3.1
4.6
1+
כדורגל פולין - ליגה פולנית
1X2
 19:00
ראקוב
-
שלאסק וורוצלאב
1.5
2.95
4.15
5+
 21:30
פודבסקידזיה
-
לך פוזנן
3.05
2.95
1.7
5+
כדורגל פולין - פולנית שנייה
1X2
 17:00
בלחטוב
-
סנדייצ'ה נובי סאש
0+
 18:40
וידזב לודז'
-
גורניק לצ'נה
2.05
2.65
2.65
1+
כדורגל פרו - פרו - פרימיירה אפרטורה
1X2
 21:15
אקדמיה קנטולאו
-
אוניברסידד קאחאמרקה
2.75
2.9
1.85
1+
 23:30
דפורטיבו מוניסיפל
-
בינסיונאל
2.3
2.8
2.2
1+
כדורגל פולין - פולנית שלישית
1X2
 14:00
סטאל רז'שוב
-
1925 קאליש
0+
 20:30
חוינישאנקה חויניצ'ה
-
וויגרי סוואלקי
0+
כדורגל פורטוגל - פורטוגלית שלישית, פלייאוף עלייה, בית 1
1X2
 17:00
מונטאלגרה
-
מרליננסה
0+
 21:45
פלגייראס 1932
-
מרטיניו
0+
כדורגל פורטוגל - פורטוגלית שלישית, פלייאוף עלייה, בית 2
1X2
 19:15
פאפה
-
מיראנדלה
0+
כדורגל צפון אירלנד - ליגה צפון אירית
1X2
 21:30
גלנטורן
-
לארנה
1.6
3.15
3.25
1+
כדורגל צ'כיה - צ'כית שנייה
1X2
 15:30
אס. קיי ליסן
-