עידכונים חמים: |
|
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 5+ לייב | 00:40 | טניס : ג'ונצ'אנג שאנג - מקס פורסל | |
5 סטארס | 02:10 | בייסבול : ניו יורק מטס - אטלנטה ברייבס | |
ספורט 5+ לייב | 03:00 | WWE: SMACKDOWN | |
ספורט 5+ לייב | 05:15 | בייסבול : סן פרנסיסקו ג'איינטס - קולורדו רוקיס | |
5 סטארס | 09:55 | חתירה - אולימפיאדה: שני משוטים - גברים | |
ספורט 5+ | 10:00 | כדוריד : ספרד - סלובניה | |
ספורט 5+ לייב | 10:00 | כדורעף : יפן - גרמניה | |
5 גולד | 10:25 | רכיבה על סוסים - אולימפיאדה: איוונטינג - דרסאז', מוקדמות קבוצתי ויחיד | |
ספורט 5 | 11:00 | ג'ודו - אולימפיאדה: ים וולצ'ק ושירה ראשוני, מוקדמות | |
5 סטארס | 11:20 | סיוף - אולימפיאדה: מוקדמות גברים | |
5 סטארס | 11:55 | קפיצות למים - אולימפיאדה: גמרים - מקפצה 3 מטרים, נשים | |
ספורט 5+ | 11:55 | שחייה - אולימפיאדה: רון פולונסקי - 100 מטרים חזה, שליחים - 4X100 חופשי | |
ספורט 5 | 12:00 | התעמלות מכשירים - אולימפיאדה: ארטיום דולוגופיאט, מוקדמות יחיד וקבוצתי | |
5 גולד | 12:00 | כדורסל : אוסטרליה - ספרד | |
ספורט 1 | 13:00 | כדורגל : ויסל קובה - טוטנהאם | |
5 סטארס | 13:05 | סיוף - אולימפיאדה: מוקדמות גברים | |
5 סטארס | 13:10 | טניס : איגה שוויונטק - אירינה-קמליה בגו | |
ספורט 5 | 14:30 | ג'ודו - אולימפיאדה: ים וולצ'ק ושירה ראשוני, מוקדמות | |
ספורט 5+ | 14:30 | כדורסל : גרמניה - יפן | |
ספורט 5+ לייב | 15:10 | פורמולה 2: בלגיה, ספרינט | |
5 גולד | 15:10 | טניס : האדי חביב - קרלוס אלקרס | |
5 סטארס | 15:20 | טניס : נובאק דג'וקוביץ' - מת'יו אבדן | |
5 גולד | 15:25 | אופניים - אולימפיאדה: אופני כביש - נגד השעון | |
5 גולד | 16:00 | כדורגל : ארגנטינה עד 23 - עיראק עד 23 | |
5 גולד | 16:00 | כדורגל : הרפובליקה הדומיניקנית עד 23 - ספרד עד 23 | |
ספורט 5 | 16:30 | התעמלות מכשירים - אולימפיאדה: מוקדמות יחיד וקבוצתי | |
ספורט 5+ לייב | 16:50 | פורמולה 1: בלגיה, מקצה דירוג | |
ספורט 5+ | 16:55 | ג'ודו - אולימפיאדה: ים וולצ'ק ושירה ראשוני, גמרים | |
ספורט 5+ לייב | 18:00 | כדורגל : אוקראינה עד 23 - מרוקו עד 23 | |
ספורט 5+ לייב | 18:00 | כדורגל : אוזבקיסטן עד 23 - מצרים עד 23 | |
5 גולד | 18:00 | כדורסל : לטביה עד 18 - ישראל עד 18 | |
5 גולד | 18:00 | כדורעף : פולין - מצרים | |
5 סטארס | 18:15 | כדורסל : צרפת - ברזיל | |
ספורט 5 | 20:00 | כדורגל : ישראל עד 23 - פראגוואי עד 23 | |
5 סטארס | 20:00 | כדורגל : ניו זילנד עד 23 - ארה"ב עד 23 | |
5 סטארס | 20:00 | רוגבי שביעיות - אולימפיאדה: גמר גברים | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורמים - אולימפיאדה: ספרד - צרפת, שלב הבתים - נשים | |
ספורט 5+ | 20:00 | כדורעף חופים - אולימפיאדה: מוקדמות | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורעף חופים גברים - אולימפיאדה: ברזיל - מרוקו, מוקדמות | |
ספורט 5+ | 20:00 | טניס : מקסימו גונזלס / אנדראס מולטני - קרלוס אלקרס / רפאל נדאל | |
ספורט 5+ לייב | 20:55 | התעמלות מכשירים - אולימפיאדה: מוקדמות יחיד וקבוצתי | |
ספורט 5+ | 21:25 | שחייה - אולימפיאדה: 100 מטרים חזה, שליחים - 4X100 חופשי | |
ספורט 4 | 21:45 | כדורגל : אנדרלכט - סט. טרוידן | |
5 סטארס | 22:00 | כדורגל : צרפת עד 23 - גינאה עד 23 | |
5 סטארס | 22:00 | כדורגל : יפן עד 23 - מאלי עד 23 | |
5 גולד | 22:00 | כדורסל : יוון - קנדה | |
5 גולד | 22:00 | כדורעף : ארה"ב - ארגנטינה | |
ספורט 5+ לייב | 22:10 | בדמינטון - אולימפיאדה: מוקדמות גברים | |
ספורט 5 | 22:15 | התעמלות מכשירים - אולימפיאדה: מוקדמות יחיד וקבוצתי | |
ספורט 1 | 23:00 | כדורגל : סן לורנצו - ניואלס אולד בויס | |
ספורט 2 | 23:00 | כדורגל : צ'לסי - סלטיק | |
ספורט 5+ | 23:30 | כדורעף חופים - אולימפיאדה: מוקדמות | |
ספורט 5+ לייב | 23:30 | גלישת גלים - אולימפיאדה: סיבוב 1 - גברים |
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 5+ לייב | 00:00 | UFC: אדוורדס - מוחמד | |
ספורט 5 | 00:30 | גלישת גלים - אולימפיאדה: סיבוב ראשון - ענת ליליאור | |
ספורט 2 | 01:00 | כדורגל : מנצ'סטר סיטי - מילאן | |
5 סטארס | 02:00 | ATP: אטלנטה, חצאי הגמר | |
ספורט 5+ לייב | 09:50 | כדורעף חופים נשים - אולימפיאדה: איטליה - ספרד, מוקדמות | |
5 גולד | 09:55 | חתירה נשים - אולימפיאדה: מוקדמות - בית ניחומים, שני משוטים | |
5 סטארס | 10:00 | כדוריד : ברזיל - הונגריה | |
ספורט 5+ | 10:25 | התעמלות מכשירים נשים - אולימפיאדה: ליהיא רז - מוקדמות יחידות וקבוצתי | |
5 גולד | 10:35 | חתירה גברים - אולימפיאדה: מוקדמות - בית ניחומים, שני משוטים | |
ספורט 5 | 11:00 | ג'ודו גברים ונשים - אולימפיאדה: ברוך שמאילוב וגפן פרימו, מוקדמות | |
5 סטארס | 11:30 | סיוף גברים - אולימפיאדה: מוקדמות - דקר שלב 1/64 | |
ספורט 5+ לייב | 11:55 | שחייה נשים וגברים - אולימפיאדה: דניס לוקטב, אנסטסיה גורבנקו, אדם מראענה, לאה פולונסקי, רון פולונסקי | |
5 גולד | 12:00 | כדורסל : דרום סודן - פורטו ריקו | |
5 סטארס | 13:25 | סיוף גברים - אולימפיאדה: יובל פרייליך, מוקדמות - דקר שלב 1/32 | |
ספורט 5+ לייב | 13:30 | כדורסל : ישראל עד 18 - איטליה עד 18 | |
5 גולד | 14:00 | כדורמים גברים - אולימפיאדה: סרביה - יפן, שלב הבתים | |
ספורט 5+ | 14:15 | סיוף גברים - אולימפיאדה: יובל פרייליך, מוקדמות - דקר שלב 1/32 | |
5 גולד | 14:30 | כדורסל : ספרד - סין | |
ספורט 1 | 14:30 | כדורגל : גנק - סטנדרד ליאז' | |
5 סטארס | 14:40 | שייט גברים - אולימפיאדה: תום ראובני - IQFOIL, מוקדמות | |
ספורט 5+ | 15:05 | אופני הרים נשים - אולימפיאדה: גמרים | |
ספורט 5 | 15:45 | התעמלות מכשירים - אולימפיאדה: מוקדמות יחידות וקבוצתי | |
ספורט 5+ לייב | 15:45 | פורמולה 1: מירוץ בלגיה | |
5 גולד | 16:15 | כדורעף חופים נשים - אולימפיאדה: הולנד - ליטא, מוקדמות | |
5 סטארס | 16:55 | ג'ודו גברים ונשים - אולימפיאדה: ברוך שמאילוב וגפן פרימו, גמרים | |
ספורט 2 | 17:00 | כדורגל : רדבול ברגנטינו - פלומיננזה | |
ספורט 5+ | 17:25 | כדורעף חופים נשים - אולימפיאדה: ברזיל - מצרים, מוקדמות | |
ספורט 5 | 17:30 | ג'ודו גברים ונשים - אולימפיאדה: ברוך שמאילוב וגפן פרימו, גמרים | |
5 גולד | 18:00 | כדורעף : צרפת - סרביה | |
ספורט 5+ | 18:15 | כדורסל : סרביה - ארצות הברית | |
ספורט 5+ לייב | 18:15 | סקייטבורד רחוב נשים - אולימפיאדה: גמרים | |
ספורט 5 | 18:55 | התעמלות מכשירים - אולימפיאדה: מוקדמות יחידות וקבוצתי | |
5 גולד | 20:00 | כדורגל : אוסטרליה - זמביה | |
ספורט 5+ | 20:00 | כדורגל : ספרד - ניגריה | |
5 סטארס | 20:00 | כדורגל : עירוני טבריה - מכבי בני ריינה | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורגל : הפועל חיפה - בני סכנין | |
ספורט 1 | 20:00 | כדורגל : הפועל חדרה - מכבי נתניה | |
ספורט 4 | 20:00 | כדורגל : מ.ס אשדוד - הפועל ירושלים | |
ספורט 3 | 21:00 | כדורגל : ספרד עד 19 - צרפת עד 19 | |
ספורט 5 | 21:25 | שחייה נשים וגברים - אולימפיאדה: דניס לוקטב, אנסטסיה גורבנקו, אדם מראענה, לאה פולונסקי, רון פולונסקי | |
5 גולד | 22:00 | גלישת גלים נשים - אולימפיאדה: סיבוב 2 | |
ספורט 2 | 22:00 | כדורגל : פלמנגו - אתלטיקו גויאניינסה | |
ספורט 5+ לייב | 22:00 | כדורגל : צרפת - קנדה | |
5 סטארס | 22:00 | כדורגל : ארצות הברית - גרמניה | |
ספורט 5+ | 22:05 | התעמלות מכשירים נשים - אולימפיאדה: ליהיא רז - מוקדמות יחידות וקבוצתי | |
ספורט 5+ | 23:50 | גלישת גלים נשים - אולימפיאדה: סיבוב 2 |
ערוץ | שעה | משחק | |
5 סטארס | 00:00 | ATP: גמר טורניר אטלנטה | |
ספורט 3 | 00:30 | כדורגל : ריבר פלייט - סרמיאנטו | |
ספורט 2 | 01:00 | כדורגל : אתלטיקו מיניירו - קורינתיאנס | |
5 סטארס | 02:10 | בייסבול : בוסטון רד סוקס - ניו יורק יאנקיס | |
ספורט 3 | 02:30 | כדורגל : אינסטיטוטו דה קורדובה - בוקה ג'וניורס | |
5 גולד | 12:00 | כדורסל : ניגריה - אוסטרליה | |
5 גולד | 14:00 | כדורעף : ברזיל - קניה | |
5 סטארס | 14:30 | כדורסל : גרמניה - בלגיה | |
ספורט 5+ לייב | 16:00 | כדורסל : סרביה עד 18 - ישראל עד 18 | |
5 גולד | 17:00 | כדוריד : שבדיה - ספרד | |
5 גולד | 18:00 | כדורעף : ארה"ב - סין | |
ספורט 5+ לייב | 18:15 | כדורסל : קנדה - צרפת | |
ספורט 5+ | 20:00 | כדוריד : צרפת - נורבגיה | |
ספורט 5+ לייב | 22:00 | כדורעף : צרפת - סרביה |
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 5+ | 01:00 | ATP: וושינגטון | |
ספורט 5+ לייב | 02:10 | בייסבול : בוסטון רד סוקס - סיאטל מרינרס | |
5 גולד | 10:00 | כדורעף : איטליה - מצרים | |
5 סטארס | 10:00 | כדוריד : גרמניה - סלובניה | |
5 סטארס | 12:00 | כדורסל : ספרד - יוון | |
5 סטארס | 14:00 | כדורעף : ארה"ב - גרמניה | |
ספורט 5+ | 14:30 | כדורסל : קנדה - אוסטרליה | |
5 סטארס | 16:00 | כדורגל : הרפובליקה הדומיניקנית עד 23 - אוזבקיסטן עד 23 | |
ספורט 5+ | 16:00 | כדורגל : ספרד עד 23 - מצרים עד 23 | |
5 גולד | 17:00 | כדוריד : הונגריה - אנגולה | |
5 סטארס | 18:00 | כדורגל : אוקראינה עד 23 - ארגנטינה עד 23 | |
5 סטארס | 18:00 | כדורגל : מרוקו עד 23 - עיראק עד 23 | |
ספורט 5+ לייב | 18:15 | כדורסל : יפן - צרפת | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורגל : ניו זילנד עד 23 - צרפת עד 23 | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורגל : ארה"ב עד 23 - גינאה עד 23 | |
ספורט 3 | 20:00 | WTA: וושינגטון | |
ספורט 2 | 21:45 | כדורגל : קובנטרי - אברטון | |
ספורט 5 | 22:00 | כדורגל : ישראל עד 23 - יפן עד 23 | |
ספורט 5+ לייב | 22:00 | כדורגל : פראגוואי עד 23 - מאלי עד 23 |
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 5+ | 01:00 | ATP: וושינגטון | |
ספורט 4 | 01:00 | WTA: וושינגטון | |
5 סטארס | 01:40 | בייסבול : פילדלפיה פיליז - ניו יורק יאנקיס | |
ספורט 4 | 02:00 | כדורגל : מנצ'סטר סיטי - ברצלונה | |
ספורט 3 | 02:30 | WTA: וושינגטון | |
ספורט 5+ לייב | 03:00 | WWE: NXT LIVE | |
5 סטארס | 04:40 | בייסבול : סן דייגו פאדרס - לוס אנג'לס דודג'רס | |
ספורט 4 | 14:00 | כדורגל : קיי-ליג אולסטארס - טוטנהאם | |
5 סטארס | 19:45 | כדורגל : מכבי בני ריינה - הפועל חיפה | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורגל : מכבי נתניה - מ.ס אשדוד | |
ספורט 2 | 20:00 | כדורגל : בית"ר ירושלים - הפועל חדרה | |
ספורט 1 | 21:00 | כדורגל : מכבי תל אביב - סטיאווה בוקרשט |
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 4 | 01:00 | WTA: וושינגטון | |
ספורט 5+ | 01:00 | ATP: וושינגטון | |
ספורט 5+ לייב | 02:10 | בייסבול : סינסינטי רדס - שיקגו קאבס | |
ספורט 3 | 02:30 | כדורגל : בוקה ג'וניורס - באנפילד | |
ספורט 2 | 02:30 | כדורגל : צ'לסי - אמריקה דה מקסיקו | |
ספורט 1 | 03:30 | כדורגל : מילאן - ריאל מדריד | |
ספורט 1 | 19:00 | כדורגל : סבאח אף. קיי - מכבי חיפה | |
ספורט 5+ לייב | 20:00 | כדורגל : הפועל תל אביב - הפועל כפר שלם | |
ספורט 3 | 20:00 | כדורגל : הפועל קרית שמונה - עירוני טבריה | |
ספורט 2 | 20:30 | כדורגל : מכבי פתח תקווה - בראגה | |
ספורט 4 | 20:30 | כדורגל : צ'רנו מורה ורנה - הפועל באר שבע |
ערוץ | שעה | משחק | |
ספורט 3 | 00:00 | WTA: וושינגטון | |
ספורט 5+ | 01:00 | ATP: וושינגטון | |
ספורט 5+ לייב | 01:40 | בייסבול : קליבלנד אינדיאנס - בולטימור אוריולס | |
ספורט 5+ לייב | 04:38 | בייסבול : לוס אנג'לס איינג'לס - קולורדו רוקיס |