עידכונים חמים:


כדורסל מוקדמות היורובאסקט, בית א'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:00
סלובניה
אוקראינה
00
1.65
1.65
2+ ספורט 5
 21:15
פורטוגל
ישראל
00
1.8
9
1.8
9+ ספורט 5
כדורגל קונפרנס ליג, שלבי הכרעה
1X2
 19:45
לודוגורץ רזגראד
-
סרבטה
1.85
3.05
3.3
11+
 19:45
דינמו זאגרב
-
בטיס
2.6
3.05
2.2
11+
 19:45
בודו גלימט
-
אייאקס
2.15
3.45
2.4
11+ ספורט 4
 22:00
סלובן ברטיסלאבה
-
שטורם גראץ
2.2
3.25
2.45
10+
 22:00
איינטרכט פרנקפורט
-
אוניון סט. ז'ילואז'
1.75
3.15
3.5
11+
 22:00
פרנצווארוש
-
אולימפיאקוס
2.05
3.1
2.8
11+ ספורט 4
 22:00
לגיה ורשה
-
מולדה
1.85
3.25
3.05
11+
כדורגל ליגה אירופית, שלבי הכרעה
1X2
 19:45
טולוז
-
בנפיקה
3.25
3.2
1.8
10+ ספורט 1
 19:45
פ.ק קראבאח
-
בראגה
2.5
3.2
2.2
10+
 19:45
ראן
-
מילאן
2.45
3.05
2.3
17+ ספורט 2
 19:45
פרייבורג
-
לאנס
2.2
2.9
2.7
11+
 22:00
רומא
-
פיינורד
1.85
3.1
3.2
18+ ספורט 2
 22:00
ספורטינג ליסבון
-
יאנג בויז
1.25
4.6
6.2
10+
 22:00
ספרטה פראג
-
גלאטסראיי
2.3
3.25
2.3
12+
 22:00
מארסיי
-
שחטאר דונייצק
1.6
3.35
4.2
11+ ספורט 1
כדורגל איטליה - סרייה א'
1X2
 21:45
טורינו
-
לאציו
2.35
2.65
2.7
16+ ONE2
כדורסל מוקדמות היורובאסקט, בית ב'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 21:30
איטליה
טורקיה
00
1.75
9
1.85
2+
 21:30
איסלנד
הונגריה
00
1.7
1.6
2+
כדורסל מוקדמות היורובאסקט, בית ג'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:00
סלובקיה
בלגיה
00
1.7
1.6
2+
 21:00
ספרד
לטביה
00
1.65
1.65
2+
כדורסל מוקדמות היורובאסקט, בית ד'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 20:00
שבדיה
בולגריה
00
1.6
1.7
2+
 20:30
גרמניה
מונטנגרו
00
1.65
1.65
2+
כדורסל מוקדמות היורובאסקט, בית ח'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:30
ליטא
פולין
00
1.7
1.6
2+
כדורגל ישראל - ליגה א' - דרום
1X2
 13:40
הפועל בקעת הירדן
-
מועדון כדורגל חולון ירמיהו
0+
 20:30
הפועל מרמורק
-
מכבי יבנה
0+
 20:30
שמשון כפר קאסם
-
מ.כ. מכבי אשדוד
0+
כדורגל ישראל - ליגה א' - צפון
1X2
 14:30
הפועל מגדל העמק
-
הפועל רעננה
0+
 20:00
צעירי אום אל פאחם
-
מ.ס טירה
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' - דרום
1X2
 21:15
הפועל בני כסייפה
-
מ.ס באר שבע
0+
כדורגל ישראל - ליגה ג' - מרכז
1X2
 20:00
מכבי בני אבו גוש
-
בית"ר גן יבנה
0+
כדורגל ליברטאדורס
1X2
 הסתיים
פוארטו קאביו
אדום
0 - 2
נאסיונל
2.65
2.65
2
3+
 הסתיים
נאסיונל
1 - 0
אתלטיקו נסיונאל
אדום
2.2
2.7
2.35
3+
 הסתיים
אורורה
1 - 1
בוטאפוגו
3.2
3.05
1.65
3+ ספורט 2
כדורגל ארה"ב - MLS
1X2
 הסתיים
אינטר מיאמי
2 - 0
ריאל סולט לייק
1.4
3.6
4
3+
כדורגל משחקים שונים וידידות
1X2
 15:00
קרסנודאר
-
טורפדו מוסקבה
0+
 15:30
רובין קאזאן
-
רודינה
0+
 17:00
סטרומסגודסט
-
ליננסה
0+
כדורגל ארמניה - ליגה ארמנית
1X2
 13:00
שיראק
-
בי. קיי. אם. איי ירבאן
0+
 16:00
נואה
-
אורארטו
0+
כדורגל אלג'יריה - ליגה אלג'יראית
1X2
 נדחה
בן אקנון
-
אלגר
0+
כדורגל איראן - ליגה איראנית
1X2
 13:30
סורחפושאן פאקדאשט
-
שאמס עזר קאזבין
0+
 14:30
סאנאט נאפט עבאדן
-
פולאד חוזסטאן
0+
 נדחה
ספהאן
-
זוב אהן
0+
 15:45
מאלבאן
-
אשתגלאל
0+
כדורגל אינדונזיה - ליגה אינדונזית
1X2
כדורגל מחצית
באינגקארה
1 - 2
סלמאן
1.65
3
3.25
4+
כדורגל מחצית
פרסיקאבו
1 - 0
פוסאמניה בורנאו
3.9
3.25
1.45
4+
 14:00
ראנס נוסאנטארה
-
ארמה
1.95
2.85
2.6
4+
 14:00
פרסיג'ה
-
מאדורה יונייטד
1.8
2.9
2.8
4+
כדורגל ארגנטינה - גביע ארגנטינאי
1X2
 הסתיים
ולז סארספילד
2 - 1
ספורטיבו לאס פארחס
1.2
3.8
6.4
1+
כדורגל אוגנדה - ליגה אוגנדית
1X2
 15:00
אמברארה סיטי
-
קירינייה ג'ינג'ה
0+
 15:00
ברייט סטארס
-
אקספרס
0+
כדורגל איסלנד - גביע הליגה האיסלנדי - בית ג'
1X2
 21:30
פיולניר
-
סטיארנן
3.55
3.6
1.45
3+
כדורגל בוליביה - ליגה בוליביאנית - אפרטורה
1X2
 הסתיים
אוריינטה פטרולרו
0 - 2
בוליבאר לה פאס
0+
 הופסק
ג'י. וי סן חוזה
2 - 1
חורחה ווילסטרמן
אדום
0+
 21:00
רויאל פארי
-
נסיונל פוטוסי
0+
כדורגל ברזיל - גביע ברזילאי
1X2
 הסתיים
סוזה
2 - 0
קרוזיירו
0+
 הסתיים
אנאפוליס
1 - 0
טומבנסה
0+
 הסתיים
טרזה
1 - 1
איי. בי. סי
0+
 הסתיים
אודאקס ריו
0 - 0
פורטוגסה
0+
 הסתיים
איטבאיאנה
0 - 1
ברזיליאנסה
0+
 הסתיים
מוטו קלאב
0 - 4
באהיה
0+
 הסתיים
קפיטל TO
2 - 1
טוקנטינופוליס
0+
 הסתיים
קוסטה ריקה אי. סי
1 - 2
אמריקה RN
0+
 הסתיים
סאו לואיז
2 - 1
איטואנו
0+
 הסתיים
אינדפנדנטה AP
0 - 1
אמזונאס
0+
 הסתיים
ריו בראנקו
0 - 0
סי. אר. בי
0+
 הסתיים
אוניאו רונדופוליס
1 - 3
אתלטיקו גויאניינסה
0+
 22:30
ריאל נורואסטה
-
קויאבה
0+
כדורגל גואטמלה - גוואטמלה, קלאוסרה
1X2
 הסתיים
אנטיגואה גואטמלה
2 - 0
מיקסקו
אדום
0+
כדורגל דרום אפריקה - גביע דרום אפריקאי
1X2
 19:00
אמאזולו
-
רויאל איי. אם
1.85
2.65
2.95
1+
כדורגל הודו - ליגה הודית
1X2
 16:00
ג'אמשדפור
-
איסט בנגאל קלאב
1.75
2.85
3.05
4+
כדורגל מקסיקו - ליגה מקסיקנית - קלאוסרה
1X2
 הסתיים
דפורטיבו טולוקה
1 - 0
סנטוס לגונה
1.35
3.65
4.2
1+
 הסתיים
קלאב לאון
2 - 3
קרוז אזול
2.35
3
2.05
1+
 הסתיים
אמריקה דה מקסיקו
2 - 2
מזאטלן
1.15
4.2
7
1+
כדורגל מרוקו - ליגה מרוקאית
1X2
 19:00
איתיחאד טאנג'ר
-
אוניון טוארגה ספורט
1.9
2.65
2.9
4+
 21:00
מולודיה אוג'דה
-
יוסופיה ברשיד
2.05
2.6
2.65
4+
 נדחה
ברקאן
-
FAR רבאט
0+
 נדחה
חמיס זמאמרה
-
וידאד קזבלנקה
0+
כדורגל סלובניה - ליגה סלובנית
1X2
 16:00
צליה פובליקום
-
רוגאסקה
1.2
4
6
7+
 18:30
מאריבור
-
נ.ק בראבו
1.45
3.2
4.2
7+
כדורגל מקסיקו - ליגה מקסיקנית - אקספנסיון קלאוסורה
1X2
 הסתיים
טלאסקאלה
1 - 0
ונאדוס
0+
 הסתיים
סימארונס דה סונורה
4 - 0
טפאטיטלאן דה מורלוס
0+
כדורגל עומאן - ליגה עומאנית
1X2
 15:25
דופאר
-
אל-ווחדה
0+
 16:30
באחלה
-
אל נאסר
0+
 17:45
אל סיב
-
איברי
0+
כדורגל קוסטה ריקה - קוסטה ריקה - קלאוסרה
1X2
 הסתיים
דפורטיבה סן קרלוס
2 - 0
קרטאחינס
אדום
0+
 הסתיים
קלאב ספורט הרדיאנו
2 - 1
סנטוס דה גואפילס
0+
כדורגל קולומביה - קולומביה - אפרטורה
1X2
 הסתיים
סנטה פה
3 - 0
ג'וניור
1.85
2.65
3
1+
 23:00
טולימה
-
אתלטיקו בוקראמנגה
1.4
3.1
4.5
3+
כדורגל קוסטה ריקה - קוסטה ריקה - אסנסו קלאוסורה, בית ב'
1X2
 23:00
גוואדלופ
-
טוריאלבה
0+
 19:00
דסאמפראדוס
-
לה יו יוניברסיטריוס
0+
כדורגל קוסובו - ליגת העל - קוסובו
1X2
 14:00
דוקאגיני
-
ליריה
0+
 14:00
פושה קוסובה
-
לאפי
0+
כדורגל קמרון - ליגה קמרונית, בית ב'
1X2
 14:30
אפג'ס
-
אביון
0+
 16:30
אוניון דה לום
-
ויקטוריה יונייטד
0+
כדורגל רומניה - רומנית שנייה
1X2
 19:30
קונקורדיה
-
קאהלאול פיאטרה ניאמט
1.6
3
3.3
4+
כדורסל אוקראינה - ליגה אוקראינית
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 17:00
ביפה אודסה
זאפוריז'יה
00
0+
כדוריד ליגת האלופות בכדוריד, בית א'
1X2
 19:45
קיל
-
יורופארם פליסטר
1.65
1.65
2+
 21:45
פאריס
-
ויוה קיילצה
1.6
1.7
2+ ספורט 3
כדוריד ליגת האלופות בכדוריד, בית ב'
1X2
 19:45
וסזפרם
-
גוג סוונדבורג
1.65
1.65
2+ ספורט 3
 21:45
ברצלונה
-
פורטו
1.6
1.7
2+
כדוריד גרמניה - יד בונדסליגה
1X2
 20:00
שטוטגרט 1898
-
מלסונגן
1.7
1.6
2+
כדוריד שוויץ - ליגה שוייצרית
1X2
 20:15
ברן מורי
-
קרויצלינגן
0+
כדורגל גביע האלופות האסייתי, שלבי הכרעה
1X2
 18:00
אל איתיחאד
-
נאוובהור נמאנגן
1.3
3.4
5.4
7+
 20:00
אל הילאל
-
ספהאן
0+
כדורגל אסיה - גביע AFC
1X2
כדורגל מחצית
מקארתור
0 - 0
סנטרל קוסט מארינרס
2.35
3.2
2.3
3+
הוקי קרח ארה"ב - NHL
P1P2P3OTתוצאה1X2
 הסתיים
מונטריאול קנדיאנס
באפלו סייברס
1
0
1
3
0
0
23
0+ 5 סטארס
 הסתיים
שיקגו בלאקהוקס
פילדלפיה פליירס
1
1
0
2
0
0
13
0+
 הסתיים
אנהיים דאקס
קולומבוס בלו ג'אקטס
0
3
4
1
0
3
47
0+
 הסתיים
אריזונה קויוטיז
טורונטו מייפל ליפס
0
3
3
1
0
2
36
0+
 הסתיים
אדמונטון אוילרס
בוסטון ברויינס
1
1
1
3
3
1
56
0+ 5 סטארס
כדורגל גביע האלופות קונקקף
1X2
 הסתיים
אתלטיקו אינדפנדיינטה
0 - 1
ניו אינגלנד רבולושן
2.75
3
1.8
1+
 הסתיים
קבאלרי
0 - 3
אורלנדו סיטי
4.1
3.35
1.4
1+
טניס ברזיל - אליפות ריו הפתוחה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 הופסק
חאומה אנטוני מונאר קלאר
טיאגו ווילד
2
6
3
2
01
1.55
1.75
1+ ספורט 5+ לייב
 20:00
דושאן לאיוביץ'
לאסלו דיירה
00
0+
 21:30
מרסלו בריוס
קמרון נורי
00
1.75
1.55
1+ ספורט 5+ לייב
 21:30
פקונדו אקוסטה
סבסטיאן באאז
00
2
1.4
1+
 23:00
מריאנו נאבונה
יאניק האנפמן
00
1.85
1.5
1+
טניס ברזיל - אליפות ריו הפתוחה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 23:00
מקסימו גונזלס / אנדראס מולטני
פרננדו רומבולי / טיאגו ווילד
00
0+
 20:00
ניקולס בריינטוס / רפאל מאטוס
קווין קראביץ' / טים פואץ'
00
0+
 21:30
יוליאן קאש / רוברט גאלוואי
סאדיו דומביה / פביאן רבול
00
0+
 22:30
רוברטו קרבלס באנה / דושאן לאיוביץ'
סימונה בוללי / אנדראה וואווסורי
00
0+
טניס קטאר - אליפות קטאר הפתוחה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:30
אלכסיי פופירין
אלכסנדר בובליק
00
1.9
1.45
1+ ספורט 5+
 15:00
אמיל רוסובורי
קארן חצ'אנוב
00
1.9
1.45
1+ ספורט 5+
 17:00
אנדריי רובלב
יאקוב מנסיק
00
0+ ספורט 5+
 18:30
אוגו הומבר
גאל מונפיס
00
1.35
2.15
1+ ספורט 5+
טניס קטאר - אליפות קטאר הפתוחה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 14:00
אנדרס מיס / ג'ון פטריק סמית'
לויד גלאספול / ז'אן-ג'וליאן רוז'ה
00
0+
 15:30
ג'יימי מארי / מייקל ונוס
ווסלי קולהוף / ניקולה מקטיץ'
00
0+
 17:00
אלחנדרו דוידוביץ' / אמיל רוסובורי
לורנצו מוסטי / לורנצו סונגו
00
0+
 18:30
קארן חצ'אנוב / אנדריי רובלב
אריאל באהר / אדם פאבלסק
00
0+
טניס מקסיקו - לוס קאבוס - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 הסתיים
אלכס דה מינור
אלכס מיכלסן
4
6
1
6
02
1.15
3
1+ ספורט 5+
 הסתיים
רינקי היג'יקאטה
אלכסנדר קובאצ'ביץ'
3
6
6
4
4
6
12
0+
 הסתיים
אמיליו נאבה
ג'ורדן תומפסון
56
77
3
6
02
0+
 הסתיים
מקס פורסל
נונו בורחס
3
6
3
6
02
0+
 הסתיים
אלכסנדר ווקיץ'
סטפאנוס טסיציפאס
3
6
0
6
02
0+ ספורט 5+
 הסתיים
מרקוס גירון
קספר רוד
1
6
0
6
02
0+
 הסתיים
תאנאסי קוקינאקיס
דניאל אוואנס
6
4
6
2
20
1.7
1.6
1+
 הסתיים
אלכסנדר זברב
יושיהיטו נישיוקה
6
3
6
0
20
0+ ספורט 5
טניס מקסיקו - לוס קאבוס - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 הסתיים
דייגו הידאלגו / כריסטיאן רודריגז
גונסלו אסקובר / אולכסנדר נדובייסוב
2
6
4
6
02
0+
 הסתיים
אוון קינג / ריס סטאלדר
הוגו ניס / יאן ז'ילינסקי
6
4
1
6
10
6
21
0+
 הסתיים
סנטיאגו גונזאלס / ניל סקופסקי
רודריגו פאצ'קו מנדס / דייגו סבסטיאן שוורצמן
6
2
7
5
20
0+
טניס איחוד האמירויות הערביות - דובאי - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:00
מרקטה וונדרוסובה
סורנה קירסטאה
00
1.45
1.9
1+ ספורט 3
 13:30
ג'סמין פאוליני
אלנה ריבאקינה
00
0+ ספורט 3
 17:00
איגה שוויונטק
קינוון ז'נג
00
1.65
1.65
1+ ספורט 3
 18:30
קורי גוף
אנה קאלינסקיה
00
1.2
2.65
1+ ספורט 3
טניס איחוד האמירויות הערביות - דובאי - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:00
ניקול מליחאר / אלן פרז
קרולין גרסיה / כריסטינה מלאדנוביץ'
00
0+
 13:30
אליכסנדרה סאסנוביץ' / לאורה סיגמונד
אולריקה אייקרי / פאנג-הסיין וו
00
0+
 15:00
שוקו אויאמה / אלכסנדרה קרוניץ'
סטורם סאנדרס / קתרינה סיניאקובה
00
0+
 16:30
לודמילה קיצ'נוק / ילנה אוסטאפנקו
גבריאלה דברובסקי / ארין ראוטליף
00
0+
טניס צרפת - פאו - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:30
איגור גראסימוב
קלמנט צ'ידך
00
0+
 15:00
פייר הוג הרבר
מתיה בלוצ'י
00
0+
 17:00
טיטואן דרוגואה
קוונטין האליס
00
0+
 19:30
לוקאס פוי
חאזם נאו
00
0+
 21:00
בנואה פר
אוטו וירטאנן
00
0+
טניס צרפת - פאו - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:00
רומיין ארנאודו / טריסטן וויסבורן
מנואל גינאר / גרגוייר ז'ק
00
0+
 13:00
קונסטנטין פראנצן / הנדריק יבנס
לוק ג'ונסון / פטריק ניקלאס-סלמינן
00
0+
 14:30
כריסטיאן הריסון / ברנדון נקאשימה
ניקולה צ'אצ'יץ' / דניס מולצ'נוב
00
0+
 16:00
פייר הוג הרבר / לאנדרו ריידי
ג'ונתן אייסריק / אלבאנו אוליבטי
00
0+
טניס מקסיקו - פוארטו ואיירטה -
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 22:00
אנג'ליקה מוראטלי / קמיליה רוסטייו
מרים קולודז'יובה / קתרזינה פיטר
00
0+
טניס מקסיקו - פוארטו ואיירטה - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 הסתיים
טיילה פרסטון
ג'וליה ריירה
2
6
7
5
6
4
21
0+
 הסתיים
רובין מונטגומרי
רנאטה זארזואה
6
1
6
4
20
0+
 הסתיים
היילי בפטיסט
אירינה שימאנוביץ'
6
0
6
1
20
0+
 22:00
קלייר ליו
מקרטני קסלר
00
0+
 23:30
רבקה מארינו
לאוליה ז'אנז'אן
00
0+
טניס מקסיקו - פוארטו ואיירטה - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 הסתיים
אליקסן לשמייה / אנה סיסקובה
פרננדה קונטרראס / מריה פרננדה נבארו אוליבה
6
2
6
3
20
0+
 23:30
אירינה חרומאצ'בה / יאנה סיזיקובה
אירינה שימאנוביץ' / רנאטה זארזואה
00
0+
טניס ספרד - טנריפה 2 - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
סנטיאגו פה רודריגס טאברנה
פרנצ'סקו מאסטרלי
00
0+
 13:00
מרטין דאם
אלחנדרו מורו
00
0+
 14:30
הנריקה רוקה
פרנקו אגאמנונה
00
0+
 16:00
ז'ול מארי
דניס נובאק
00
0+
טניס ספרד - טנריפה 2 - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 14:30
סאנדר ארנדס / סם ורביק
ג'י סונג נאם / קלסי סטיבנסון
00
0+
 16:00
יספר דה יונג / איבן סבאנוב
ג'וזף קובאליק / ז'ומבור פירוס
00
0+
 17:30
פרנקו אגאמנונה / פרנצ'סקו מאסטרלי
פטר נוזה / פטריק ריקל
00
0+
 17:30
אלברטו בארוסו / פאבלו לאמאס רואיז
רומאן ג'באבי / דויד וגה
00
0+
טניס הודו - פונה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 הסתיים
טריסטן בויר
דויה איידוקוביץ'
1
6
2
6
02
0+
 הסתיים
מקס קסניקובסקי
דיין סוויני
4
6
1
6
02
0+
טניס מערכה 2
אלכסיי זחארוב
רמקומאר רמאנתן
6
4
2
2
10
0+
 14:00
סומיט נאגל
ניקי קאלינדה פונאצ'ה
00
0+
טניס הודו - פונה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 הסתיים
טריסטן שולקייט / אדם וולטון
טושיהידה מאטסוי / קאיטו אואסוגי
6
1
6
0
20
0+
 11:30
דן אדד / יון-סאונג צ'ונג
סידנת' בנתיה / פאריקשיט סומאני
00
0+
 12:30
ארג'ון קאדהה / ג'יבאן נדונצ'זהיאן
יאקוב שנייטר / נארק וולנר
00
0+
 13:00
דויה איידוקוביץ' / אנריקו דלה ואלה
סאקט מיינני / רמקומאר רמאנתן
00
0+
כדורגל ידידות ומשחקים שונים - נשים - נשים
1X2
 14:30
רומניה
-
יוון
0+
 15:00
בלארוס
-
אלבניה
0+
 19:00
מלטה
-
איי פארו
0+
 19:00
גיברלטר
-
ליכטנשטיין
0+
כדורסל ישראל - ליגת העל לנוער - דרום
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 18:30
עירוני מ.רוטשטיין נס ציונה
מכבי ראשון לציון איציק
00
0+
הוקי קרח אלפס הוקי ליג, משחקי מיקום
P1P2P3OTתוצאה1X2
 20:30
זלצבורג ב'
ברונקוס ויפיטנו
0
0
00
0+
 20:30
ריטן ספורט
ברגנזרוולד
0
0
00
0+
 20:30
זל אם סי
קורטינה
0
0
00
0+
הוקי קרח אלפס הוקי ליג, מוקדמות, בית א'
P1P2P3OTתוצאה1X2
 20:30
צלייה
אייץ' סי גרדיינה
0
0
00
0+
 20:30
מראנו
מלאדי יסניצה
0
0
00
0+
הוקי קרח אלפס הוקי ליג, מוקדמות, בית ב'
P1P2P3OTתוצאה1X2
 20:30
פאסה
אונטרלנד
0
0
00
0+
 20:30
דיי אדלר קיצבוהל
לוסטנאו
0
0
00
0+
כדורעף ליגת האלופות, שלבי הכרעה
S1S2S3S4S5תוצאה1X2
 20:30
גואגואס
זיראט באנקאסי
00
0+