עידכונים חמים:



כדורסל ארה"ב - N.B.A - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
כדורסל מחצית
פורטלנד טריילבלייזרס
גולדן סטייט ווריירס
35
36
34
29
6965
1.8
9
1.8
16+ ספורט 5
כדוריד ישראל - פלייאוף כדוריד ישראלי
1X2
 20:30
מכבי ראשון לציון
-
הפועל אשדוד
1
1
1
4+ ספורט 5+
כדורסל ישראל - ליגה לאומית בכדורסל - פלייאוף עליון
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 18:30
הפועל גליל עליון/צפת
מכבי חיפה
00
1.8
9
1.8
10+ ספורט 5+
כדורסל ספרד - ACB
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 22:00
ריאל מדריד
ולנסיה
00
1
1
1
9+ ספורט4
כדורסל גרמניה - כדורסל גרמני - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 20:00
רטיופרם אולם
אלבה ברלין
00
1.65
1
1.7
2+
 21:30
טלקום בון
אולדנבורג
00
1.65
1
1.65
2+
כדורסל איטליה - סרייה א' - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 21:30
קרמונה
טרייסטה
00
1
1
1
9+
 21:45
ונציה
טרנטו
00
1
1
1
9+
כדורגל הולנד - הולנד - פלייאוף ליגה אירופית
1X2
 19:30
אוטרכט
-
הראקלס
1.55
3.25
3.35
8+
 21:45
ויטסה
-
כרונינגן
1.55
3.05
3.5
8+
כדורגל צרפת - ליגה צרפתית, פלייאוף עלייה/ירידה
1X2
 21:45
פריס
-
לאנס
2.15
2.45
2.65
6+
כדורגל אירלנד - ליגה אירית
1X2
 21:45
סט. פטריק
-
דרי סיטי
2.2
2.6
2.4
6+
כדורגל שבדיה - ליגה שבדית שנייה
1X2
 20:00
גאיס
-
ואסטרס קיי.אפ.
1.6
2.95
3.55
4+
 20:00
דגרפורס
-
דלקורד
1.45
3.1
4.15
4+
כדורגל איטליה - פלייאוף עלייה
1X2
 22:00
צ'יטאדלה
-
בנבנטו
2.15
2.65
2.5
6+
כדורגל פרגוואי - ליגה פראגווית - אפרטורה
1X2
 הסתיים
ספורטיבו לוקואניו
1 - 1
דפורטיבו קפיאטה
1.95
2.75
2.45
3+
כדורגל בוליביה - ליגה בוליביאנית - אפרטורה
1X2
 22:30
גואבירה
-
סאן חוסה
0+
כדורגל שבדיה - גביע שבדי
1X2
 20:00
ברומולה
-
לונדס
0+
 20:00
וארגראדה
-
לינדום
0+
 20:00
פראנקה
-
גמלה אופסאלה
0+
כדורגל לטביה - ליגה לטבית
1X2
 18:30
מטא לו
-
לייפאיה
3.15
3.05
1.65
4+
 18:30
ילגאבה
-
ספרטקס
2
2.95
2.4
4+
כדורגל ליטא - ליגה ליטאית
1X2
 18:00
אטלנטיס
-
פאלאנגה
1.9
3
2.55
4+
 20:00
טרקאי
-
באלטייה פאנבזיס
1.2
3.75
6
4+
כדורגל אסטוניה - ליגה אסטונית
1X2
 19:30
לבדיה מארדו
-
נומה קאליו
1.65
3.05
3.15
4+
כדורגל אלג 'יריה - ליגה אלג'יראית
1X2
 18:00
עין מ'לילה
-
פאראדו
1.6
2.65
3.85
4+
כדורגל מצרים - ליגה מצרית
1X2
 23:00
אנפי
-
מיסר אלמקאסה
2.15
2.5
2.6
4+
 23:00
טאלעה אל גאייש
-
אל איתיחאד
2.25
2.5
2.45
4+
 23:00
אל מאסרי
-
אל אנטאג אל הארבי
1.8
2.65
3.15
4+
 23:00
ואדי דגלה
-
האראס אל חודוד
2.05
2.55
2.65
4+
 23:00
סמוחה
-
פטרוג'ט
2.3
2.35
2.5
4+
כדורגל גביע האלופות האסייתי, בית 1
1X2
 21:00
אל וואסל
-
אל זאוורה
2.25
2.6
2.35
4+
 21:00
זוב אהן
-
אל נאסר
2.4
2.6
2.25
4+
כדורגל גביע האלופות האסייתי, בית 2
1X2
 17:00
לוקומוטיב טשקנט
-
אל ראיאן
1.55
3.25
3.5
4+
 22:00
אל איתיחאד
-
אל וואחדה
1.5
3.1
3.9
4+
כדורגל גביע האלופות האסייתי, בית 7
1X2
 13:00
ג'אונבוק מוטורס
-
בוריראם
1.2
4
6.75
4+
 13:00
אוראווה רד דיימונדס
-
בייג'ינג גואן
2.55
2.8
2
4+
כדורגל גביע האלופות האסייתי, בית 8
1X2
 13:00
פ.צ סידני
-
קאווסאקי פרונטלה
4.8
3.6
1.3
4+
 13:00
שנגחאי סיפג
-
אולסאן יונדאי
1.45
3.25
4.1
4+
כדורגל פינלנד - פינית שלישית - בית א'
1X2
 18:30
רייפאס
-
מיפק
2.15
3.2
2.15
4+
כדורגל ברזיל - ליגה ברזילאית שלישית, בית א`
1X2
 הסתיים
פרוביאריו
1 - 0
גלובו
1.45
2.9
4.55
3+
כדורגל ברזיל - ליגה ברזילאית שלישית, בית ב'
1X2
 הסתיים
רמו
0 - 0
איפירנגה
1.55
2.65
4.4
3+
כדורגל ארגנטינה - ארגנטינאית שנייה - פלייאוף ירידה/עלייה
1X2
 הסתיים
סנטרל קורדובה
2 - 1
אלמאגרו
אדום
1.95
2.35
3.2
3+
כדורגל רומניה - ליגה רומנית
1X2
 18:30
הרמנשטאדט
-
בוטוסאני
1.6
2.8
3.8
6+
כדורגל עיראק - ליגה עיראקית
1X2
 22:00
נאפט אל ג'ונוב
-
אל חראך
0+
 22:00
אל נאג'אף
-
אל חראבה
0+
כדורגל בולגריה - ליגה בולגרית, פלייאוף אליפות
1X2
 18:00
בוטב פלובדיב
-
לודוגורץ רזגראד
5
3.2
1.35
4+
 18:00
לבסקי סופיה
-
צסק"א סופיה
2.6
2.6
2.05
4+
 21:00
צ'רנו מורה ורנה
-
ברואה סטארה זאגורה
2.1
2.75
2.4
4+
כדורגל ארגנטינה - ארגנטינאית שנייה, פלייאוף עלייה/ירידה
1X2
 הסתיים
אתלטיקו אלבארדו
1 - 0
סול דה מאיו
0+
כדורגל אקוודור - אקוודור - אפרטורה
1X2
 הסתיים
גוואיקיל
1 - 1
אאוקאס
2.45
2.65
2.15
3+
כדורגל קולומביה - קולומביאנית שנייה, פלייאוף
1X2
 הסתיים
לאונס
1 - 1
ריאל קרטחנה
2.2
2.65
2.4
3+
כדורגל אינדונזיה - ליגה אינדונזית
1X2
 16:30
באלי יונייטד
-
פרסבאיה סוראבאיה
0+
 16:30
פרסבאיה סורבאיה
-
פרספאר קאטלנג פוטרה
0+
כדורגל דנמרק - דנית שלישית - פלייאוף תחתון
1X2
 20:00
סקובסהובד
-
פרם
2.5
2.75
2.05
4+
כדורסל פולין - ליגה פולנית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 18:45
אנוויל וולוצ'לאבק
אסקו גדיניה
00
1
1
1
2+
כדורגל קולומביה - קולומביאנית שנייה, אפרטורה - פלייאוף, בית ב'
1X2
 04:00
בויאקה צ'יקו
-
קווינדיו
1.95
2.65
2.75
3+
כדורסל טורקיה - ליגה טורקית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 20:15
גלאטסראיי
גזיאנטפ בי. בי
00
1.75
9
1.85
9+ ספורט4
כדורסל סלובניה - ליגה סלובנית - שלבי ההכרעה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 19:45
אולימפיה לובליאנה
פרימורשקה
00
1
1
1
2+
כדורסל ספרד - ספרדית שנייה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 21:30
מלילה
ויאדוליד
00
0+
כדורסל ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 הסתיים
אסטודיאנטס
אינסטיטוטו דה קורדובה
19
23
13
16
21
27
13
20
6686
1.65
1
1.65
1+
 הסתיים
אסטודיאנטס קונקורדיה
בוקה ג'וניורס
14
12
18
20
18
17
23
20
7369
1.65
1
1.65
1+
כדורסל Q4 0:17
סן מרטין דה קוריינטס
רגאטאס
18
16
24
33
23
17
20
21
8587
1.65
1
1.7
1+
כדורסל Q4 7:45
אולימפיקו
אובראס
15
19
20
10
15
16
0
2
5047
1.65
1
1.65
1+
כדורסל Q4 8:40
לה יוניון
חימנאסיה
22
12
25
18
19
16
2
0
6846
1.7
1
1.6
1+
כדורסל ליטא - כדורסל ליטאי - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 18:50
ז'לגיריס קובנה
ליאטקאבליס
00
0+
כדורסל הולנד - ליגה הולנדית - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 20:30
לאנדסטד
דונאר כרונינגן
00
1
1
1
2+
בייסבול ארה"ב - MLB
123456789EIתוצאה1X2
 הסתיים
קליבלנד אינדיאנס
אוקלנד אתלטיקס
0
0
0
1
0
1
0
1
1
0
0
0
1
1
1
0
1
2
46
0+
בייסבול סבב 9
בולטימור אוריולס
ניו יורק יאנקיס
2
0
0
1
2
0
2
0
0
0
1
2
0
2
0
1
0
4
710
0+
 הסתיים
ניו יורק מטס
וושינגטון נשיונאלס
2
0
0
0
2
0
0
2
0
0
0
0
0
0
1
1
X
0
53
0+
בייסבול סבב 8
טקסס ריינג'רס
סיאטל מרינרס
5
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
2
3
0
0
0
102
0+
בייסבול סבב 7
שיקגו קאבס
פילדלפיה פיליז
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
3
0
0
13
0+
בייסבול סבב 7
יוסטון אסטרוס
שיקגו וייט סוקס
1
0
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
30
0+
בייסבול סבב 3
סן פרנסיסקו ג'איינטס
אטלנטה ברייבס
0
1
0
0
0
0
01
1.95
1
1.45
1+
בייסבול סבב 2
לוס אנג'לס איינג'לס
מינסוטה טווינס
0
0
0
0
00
1.5
1
1.8
1+
בייסבול סבב 2
סן דייגו פאדרס
אריזונה דיאמונדבקס
0
0
0
0
00
1.45
1
1.9
1+
כדורסל ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית - פלייאוף ירידה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 הסתיים
אתנאס
אתלטיקו קילמס
18
18
25
20
28
11
28
16
9965
1.65
1
1.65
1+
כדורגל נורבגיה - גביע נורבגי
1X2
 19:00
אלברום
-
סטאבק
4.65
4
1.25
4+
טניס צרפת - רולאן גארוס, מוקדמות - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
טניס סנדגרן
יוסוקה ווטאנוקי
00
0+
 11:00
מטס מוראיינג
אנדריי מרטין
00
0+
 11:00
מתיאס בורגה
מתאו ויולה
00
0+
 11:00
איגור גראסימוב
ניקולה מילוייביץ'
00
0+
 11:00
טיימו דה באקר
יסוטאקה אוצ'יאמה
00
0+
 11:00
גו סואדה
פקונדו באגניס
00
0+
 11:00
לוקאס מידלר
יבגני קרלובסקי
00
0+
 11:00
אטילה באלאש
סון-וו קוון
00
0+
 11:00
דניאל גאלאן
קרלוס ברלוק
00
0+
 11:00
אדריאן מננדז
אלכס בולט
00
0+
 12:30
פאולו לורנצי
אנזו קוקו
00
0+
 12:30
ארתור דה גריף
איליה מרצ'נקו
00
0+
 12:30
ראיין האריסון
אדם פאבלסק
00
0+
 12:30
ג'פרי בלאנקנו
אנדראה ארנאבולדי
00
0+
 12:30
קאיצ'י אוצ'ידה
מירזה באסיץ'
00
0+
 12:30
כריסטופר יובאנקס
פדרו מרטינס פורטרו
00
0+
כדורגל ברזיל - ברזילאית שנייה
1X2
 הסתיים
סי. אר. בי
1 - 0
קוריטיבה
2.3
2.4
2.45
3+
בייסבול יפן - בייסבול יפני
123456789EIתוצאה1X2
 12:00
האנשין טייגרס
יאקולט סוואלווס
00
0+
 12:00
הירושימה קארפ
צ'ניצ'י דראגונס
00
0+
 12:00
יומיורי ג'יאנטס
יוקוהמה בייסטארס
00
0+
 12:00
ניפון האם פייטרס
ראקוטן גולדן איגלס
00
0+
 12:00
אוריקס בפאלוס
צ'יבה לוטה מרינס
00
0+
 12:30
סייבו ליונס
פוקויוקה הוקס
00
0+
כדורגל אוקראינה - ליגה אוקראינית, פלייאוף תחתון
1X2
 17:00
דסנה צ'רניחיב
-
וורסקלה
2.2
2.7
2.35
4+
 17:00
צ'רנומורץ אודסה
-
קרפטי לבוב
2.5
2.85
2
4+
 19:30
ארסנל קייב
-
אולימפיק דונייצק
2.2
2.7
2.35
4+
כדוריד שבדיה - ליגה שבדית - פלייאוף
1X2
 19:10
סאבהוף
-
אלינגסאס
1.7
1
1.6
4+
טניס צרפת - ליון - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
רישאר גאסקה
טיילור פריץ
00
0+
 12:00
הוברט הורקאז
פאבלו קואבס
00
0+
 12:00
קורנטין מוטט
ריילי אופלקה
00
0+
 13:30
בנואה פר
מקנזי מקדונלד
00
0+
 15:00
סטיב ג'ונסון
פייר הוג הרבר
00
0+
 18:45
פליקס אוגר אליאסימה
ג'ון מילמן
00
0+
טניס צרפת - ליון - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 בוטל
דניאל אוואנס / קמרון נורי
ג'יבאן נדונצ'זהיאן / פוראב ראג'ה
00
0+
 13:30
רומאן ג'באבי / אנדראס מולטני
גיז'רמו דוראן / מקסימו גונזלס
00
0+
 15:00
מאו קסינ גונג / לויד האריס
ג'יבאן נדונצ'זהיאן / פוראב ראג'ה
00
0+
 16:45
רייבן קלאסן / מייקל ונוס
אנטואן הואנג / גרגוייר גא'ק
00
0+
 18:15
קן סקופסקי / ניל סקופסקי
מת'יו מידלקופ / טים פואץ'
00
0+
טניס צרפת - שטרסבורג - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:00
אשלי ברטי
דריה גברילובה
00
0+
 הופסק
קרולין גרסיה
שלבי רוג'רס
4
6
6
4
0
0
11
1.65
1
1.65
1+ Eurosport
 14:00
אסטרה שארמה
מוניקה פויג
00
0+
 14:30
לאורה סיגמונד
ארינה סבאלנקה
00
0+
 16:00
פיונה פרו
קיאנג וואנג
00
0+
 18:30
דיאנה יאסטרמסקה
סמנתה סטוסור
00
0+
טניס צרפת - שטרסבורג - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
אינג-אינג דואן / שיניון האן
יפאן וואנג / סייסיי זנג
00
0+
 12:30
אמאנדין הסה / הארמוני טן
ג'וליאנה אולמוס / מריה סאנצ'ז
00
0+
 15:30
טטיאנה מריה / פאולינה פרמנטייר
מיו קאטו / סטורם סאנדרס
00
0+
 17:00
אוקסנה קלאשניקובה / לודמילה קיצ'נוק
דריה יוראק / רלוקה-יואנה אולארו
00
0+
טניס גרמניה - נירנברג - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
אנה-לנה פרידסאם
אירינה-קמיליה בגו
00
1.95
1
1.45
1+
 הופסק
ויטליה דיאצ'נקו
ורוניקה קודרמטובה
4
6
26
16
01
2.05
1
1.4
1+
 הופסק
אליסון ריסקה
נינה סטוינוביץ'
66
87
3
2
01
1.2
1
2.55
1+
 הופסק
אקטרינה אלכסנדרובה
יאנה צ'פלובה
6
4
2
1
10
1.35
1
2.15
1+
 12:00
טמרה זידאנסק
מיסאקי דוי
00
0+
 12:00
קווירין למואן
לאורה יואנה אנדריי
00
1.7
1
1.6
1+
 12:00
כריסטינה פליסקובה
ג'ול ניימייר
00
0+
 12:30
קאגלה בויוקאקצ'אי
אנדראה פטקוביץ'
00
0+
 13:30
סורנה קירסטאה
קירסטין פליפקנס
00
0+
 14:00
סאבין ליזיקי
איילה טומיאנוביץ'
00
0+
 15:30
סבטלנה קוזנצובה
יוהאנה לארסון
00
0+
 18:30
מנדי מינלה
קתרינה סיניאקובה
00
0+
טניס גרמניה - נירנברג - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 בוטל
לואיסה סטפאני / נינה סטוינוביץ'
אנה-לנה גרונפלד / דמי שורס
00
0+
 13:30
גבריאלה דברובסקי / יי פאן צ'ו
קורנליה ליסטר / רנטה ווראקובה
00
0+
 13:30
קתרינה גרלך / יוליה ואחאצ'יק
ג'יורג'יה מארקטי / לאורה פיגוסי
00
0+
 15:00
ראקל אטאוו / קטרינה סרבוטניק
קת'רינה הובגארסקי / ג'ול ניימייר
00
0+
 15:00
שוקו אויאמה / יאנה סיזיקובה
פאולה קאניה / קסניה קנול
00
0+
 15:00
לואיסה סטפאני / נינה סטוינוביץ'
אקגול אמאנמורדובה / ולנטינה איבחננקו
00
0+
 16:30
שרון פישמן / ניקול מליצ'אר
כריסטינה מיטו / אלכסנדרה פאנובה
00
0+
טניס צרפת - רולאן גארוס, מוקדמות - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:30
סטפני ווגל
שילין שו
00
0+
 12:30
קריסטי האיירים אהן
אליונה בולסובה
00
0+
 12:30
דאנקה קוביניץ'
טימאה באבוס
00
0+
 12:30
מרטינה טרביסן
תרזה סמיטקובה
00
0+
 14:00
טימאה באצ'ינסקי
פאני סטולר
00
0+
 14:00
קתרזינה קאווה
קורומי נארה
00
0+
 14:00
נטליה ויחליאנצבה
יאנינה וויקמאייר
00
0+
 14:00
גריט מינן
מרגוט ירולימוס
00
0+
 14:00
קאתינקה וון דייצ'מן
לסלי קרקוב
00
0+
 14:00
סופיה זוק
ארנטקסה רוס
00
0+
 14:00
וויטני אוסוויגווה
מיירטיל גאורגס
00
0+
 14:00
אושן דודין
אלכסנדרה קיק
00
0+
 14:00
ג'סמין פאוליני
אנה זאיה
00
0+
 14:00
רבקה סראמקובה
שואיי פנג
00
0+
 15:30
אנקיטה ריינה
קורי גאוף
00
0+
 15:30
סוזן סליק
קאג'ה ג'ובאן
00
0+
 15:30
יסלין בונאבנטורה
אנטוניה לוטנר
00
0+
 15:30
באסק אריידין
אלסה ז'אקמו
00
0+
 15:30
נא ליי האן
ג'אורג'ינה גרסיה פרז
00
0+
 15:30
סבינה שריפובה
אולגה דנילוביץ'
00
0+
 15:30
אנה בלינקובה
לודמילה בנשייך
00
0+
 15:30
אנהלינה קאלינינה
אירנה מריה בארה
00
0+
 15:30
מארי בוזקובה
תרזה מרטינקובה
00
0+
 15:30
אייאנו שימיזו
פאנגז'ו ליו
00
0+
 17:00
ברנרדה פרה
אליס לים
00
0+
 17:00
קאי-לין ז'אנג
תרזה מרדזה
00
0+
 17:00
ילנה אין-אלבון
רומינה אופרדני
00
0+
 17:00
אנה קאלינסקיה
וורוורה לפצ'נקו
00
0+
 17:00
לודמילה סמסונובה
מרטינה די ג'וזפה
00
0+
 17:00
קלייר ליו
סאשה ויקרי
00
0+
 17:00
נאו היבינו
מאנון לאונרד
00
0+
 17:00
מגדלנה פרץ'
ריצ'ל הוגנקמפ
00
0+
טניס שוויץ - ז'נבה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
ז'ואאו סוזה
לאונרדו מאייר
00
0+
 13:00
אלברט ראמוס-וינולאס
אדריאן מנארינו
00
0+
 14:30
גרגור דימיטרוב
פדריקו דל בוניס
00
1.3
1
2.25
1+
 16:00
פליסיאנו לופז
דמיר דזומהור
00
0+
 19:00
אלכסנדר זברב
ארנסט גולביס
00
0+
 20:30
ינקו טיפסרביץ'
הוגו דליין
00
0+
טניס שוויץ - ז'נבה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
טארו דניאל / מרטון פוצ'וביץ'
מרקוס דניאל / בן מקלאכלן
00
0+
 14:30
אוליבר מאראך / מאטה פאביץ'
ריקרדאס בראנקיס / יושיהיטו נישיוקה
00
0+
 14:30
כריסטיאן גארין / חואן איגנסיו לונדרו
יוהאן ניקלס / ננאד זימוניץ'
00
0+
 16:00
מארק-אנדריאה היסלר / פלורין מרגאה
פיליפ אוסוולד / דיביג' שאראן
00
0+
 17:30
סנטיאגו גונזאלס / עיסאם קרשי
פבריס מרטין / אנדרס מיס
00
0+
טניס ישראל - ירושלים - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 10:00
פריירה פרדריקו סילבה
דימיטאר קוזמאנוב
00
0+
 10:00
טום ג'ומבי
עידן לשם
00
0+
 10:00
זיזהן זאנג
אנריקו דלה ואלה
00
0+
 11:30
ישי עוליאל
ג'וליאן אוקלפו
00
0+
 11:30
ארתור רינדרקנץ'
תאי סון קוויאטקובסקי
00
0+
 13:00
ז'ואאו לוקאס דה מנזס
טיימורז גבאשווילי
00
0+
 13:00
בריידן שנור
קרלוס בולודה-פורקיס
00
0+
 14:30
בפטיסט קרפאט
רוברטו אורטגה אולמדו
00
0+
טניס ישראל - ירושלים - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:30
ג'יימס סרטאני / לואיס דויד מרטינז
דויד מאררו / פרננדו רומבולי
00
0+
 14:30
סאקט מיינני / גונסאלו אוליביירה
אוון קינג / ג'וליאן אוקלפו
00
0+
 14:30
טום ג'ומבי / ארתור רינדרקנץ'
טונה אלטונה / דנילו פטרוביץ
00
0+
 16:00
בנג'מין לוק / קורטני ג'ון לוק
לוקה מרגארולי / אנדראה וואווסורי
00
0+
 16:00
אריאל באהר / גונסלו אסקובר
ג'ון פטריק סמית' / סם ורביק