עידכונים חמים:



כדורגל גביע העולם בית 3
1X2
 15:00
דנמרק
-
אוסטרליה
1.8
3.2
4.1
29+ כאן 11
 18:00
צרפת
-
פרו
1.4
4.1
6.55
29+ כאן 11
כדורגל גביע העולם בית 4
1X2
 21:00
ארגנטינה
-
קרואטיה
1.8
3.35
3.85
29+ כאן 11
כדורגל פינלנד - ליגה פינית
1X2
 17:30
קמי
-
רובנאיימי
2.95
2.75
1.8
6+
כדורגל שבדיה - ליגה שלישית מחוז צפון
1X2
 20:00
לינקופינג סיטי
-
קארלסונדס
1.35
3.3
4.75
6+
 20:00
סיריאנסקה בוטקאירקה
-
סולנטונה
2.15
3.15
2.15
6+
 20:04
ואסטראס
-
בי. קיי פורוורד
1.25
3.65
5.25
6+
כדורגל שבדיה - שבדית שלישית, מחוז דרום
1X2
 20:00
אוטסיקטנס
-
ליונגסקילה
2.15
3.05
2.2
6+
 20:30
סקובדה
-
טוואקרס
1.95
3
2.45
6+
כדורגל איסלנד - ליגה איסלנדית שנייה
1X2
 21:30
האוקאר
-
טרוטור
2.05
3.15
2.25
6+
 22:15
לייקניר רייקיאוויק
-
סלפוס
1.85
3.2
2.55
6+
כדורגל לטביה - ליגה ראשונה
1X2
 18:00
לייפאיה
-
ילגאבה
1.3
3.55
5.25
5+
 20:00
ריגה
-
ונטספילס
2
2.75
2.55
5+
כדורגל צ'ילה - גביע צ'יליאני
1X2
 01:30
או'היגינס
-
קולצ'גואה
1.25
3.5
4.9
3+
 03:00
אוניון לה קלארה
-
דפורטס מגאלאנס
1.3
3.4
4.6
3+
כדורגל ארה"ב - גביע ארה"ב
1X2
 02:00
לואיוויל סיטי
-
נאשוויל SC
1.85
2.65
2.7
3+
 02:00
די. סי. יונייטד
-
אורלנדו סיטי
1.6
3
3.05
4+
 02:30
אטלנטה יונייטד
-
שיקגו פייר
1.35
3.35
4.2
3+
 05:30
פ.צ לוס אנג'לס
-
סקרמנטו רפבליק
1.25
3.35
5
3+
כדורגל מלזיה - פרמייר ליג
1X2
 16:00
ג'והור
-
פולאו פינאנג
0+
 16:00
פדרם
-
סראווק
0+
כדורגל פינלנד - פינית שלישית - בית ב'
1X2
 18:30
קאפה
-
אספו
1.9
3.15
2.45
6+
כדורגל פינלנד - פינית שלישית - בית ג'
1X2
 18:30
ג'יי. בי. קיי
-
אס. ג'יי. קיי אקאטמיה
2.4
3.2
1.9
6+
 18:30
קופו 98
-
בולקלאב קוקולה
2.3
3.15
2
6+
כדורגל ארה"ב - USL פרו ליג
1X2
 00:00
ביתלחם סטיל
-
ניו יורק רד בולס ב'
1.85
2.95
2.55
4+
כדורסל ארגנטינה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה1X2
 03:00
סן לורנצו קאבה
סן מרטין דה קורינצ'יאס
00
0+
כדורגל שבדיה - גביע שבדי
1X2
 20:00
מוטאלה איף אף קיי
-
הוסקווארנה
0+
כדורגל ליטא - ליגה ליטאית
1X2
 16:00
וילנה ויטיס
-
טראקו אף. קיי ב'
0+
טניס אנגליה - קווינס - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 15:30
ניק קיריוס
קייל אדמונד
00
0+
 17:00
נובאק דג'וקוביץ'
גרגור דימיטרוב
00
0+
 18:30
ג'וליאן בנטו
אדריאן מנארינו
00
0+
טניס אנגליה - קווינס - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 14:00
ג'יימי מוריי / ברונו סוארס
מרקוס דניאל / ווסלי קולהוף
00
0+
 17:00
קייל אדמונד / ניל סקופסקי
לייטון יואיט / ניק קיריוס
00
0+
 19:30
מייק בריאן / ג'ק סוק
הנרי קונטינן / ג'ון פירס
00
0+
טניס גרמניה - גרי וובר, האלה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
מת'יו אבדן
פיליפ קולשרייבר
00
0+
 14:30
ניקולוז בסילאשווילי
בורנה צ'וריץ'
00
0+
 16:00
רוג'ר פדרר
בנואה פר
00
0+
 18:30
פלוריאן מאייר
אנדראס ספי
00
0+
טניס גרמניה - גרי וובר, האלה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
דומוניק אינגלוט / פרנקו סקוגור
ניקולה מקטיץ' / אלכסנדר פייה
00
0+
 13:00
לוקאס קובוט / מרצ'לו מלו
מקס מירניי / פיליפ אוסוולד
00
0+
 14:30
איוון דודיג / רג'יב רם
מרסל גרנויירס / רובין האסה
00
0+
 15:00
טים פואץ' / יאן-לנארד סטרוף
אלכסנדר זברב / מישקה זברב
00
0+
טניס אנגליה - בירמינגהאם - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:30
דריה גברילובה
פטרה קביטובה
00
0+
 15:00
גארבין מוגורוזה
ברבורה זחלאבובה סטריקובה
00
0+
 16:30
יוליה גורגס
אשלי ברטי
00
0+
 18:00
לסיה טסורנקו
דאריה קסטקינה
00
0+
טניס אנגליה - בירמינגהאם - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 16:00
טימה בבוס / כריסטינה מלדנוביץ'
וניה קינג / קטרינה סרבוטניק
00
0+
 19:00
ברבורה קרייצ'יקובה / קתרינה סיניאקובה
קייטי בוטלר / הת'ר ווטסון
00
0+
טניס ספרד - מאיורקה - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
פולונה הרצוג
אליסון ריסקה
00
0+
 14:30
רבקה פיטרסון
אג'לה טומג'אנוביץ'
00
0+
 17:30
אנטוניה לוטנר
אנסטסיה סבסטובה
00
0+
 19:30
ויקטוריה אזרנקה
לוסי ספארובה
00
0+
טניס ספרד - מאיורקה - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
לסלי קרקוב / לידזיה מארוזאבה
נדיה קיצ'נוק / אנסטסיה רודיונובה
00
0+
 14:30
אנדראה קלפאץ' / מאריה חוזה מרטינז
אליסיה רוסולסקה / אביגייל ספירס
00
0+
טניס סלובקיה - פופראד - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
זדאנק קולאר
דניס נובאק
00
0+
 14:30
ג'וזף קובליק
מוחמד סאפוואט
00
0+
 14:30
ארתור דה גריף
סרחיו גוטיירז-פרול
00
0+
 16:00
אטילה באלאש
אדם פאבלסק
00
0+
טניס סלובקיה - פופראד - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
רוברט גאלוואי / פרננדו רומבולי
טומיסלאב ברקיץ' / אנטה פאביץ'
00
0+
 16:00
רומאן ג'באוי / זדאנק קולאר
ניקולה קאסיץ / לוקה מרגארולי
00
0+
טניס בריטניה - אילקלי - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:00
ג'ייסון קובלר
נוח רובין
00
0+
 14:30
פיטר פולנסקי
טצומה איטו
00
0+
 16:00
סטאפנו טרבגילה
מייקל ממו
00
0+
 17:30
תומאס פביאנו
אלכסנדר בובליק
00
0+
טניס בריטניה - אילקלי - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 14:30
סריראמבאלי נאראינאסוואמי / וישיו ורדאן
ג'ונתן אייסריק / הוגו נייס
00
0+
 16:00
פרדריק נילסן / ג'ו סאליסברי
אוסטין קרייצ'ק / ג'יבאן נדונצ'זניאן
00
0+
 17:30
אלכסנדר בורי / סין-אין פנג
קווין קראביץ' / אנדרס מיס
00
0+
 19:00
פוראב ראג'ה / ג'ון פטריק סמית'
ליאם ברודי / סקוט קלייטון
00
0+
טניס איטליה - ל'אקווילה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 11:00
בנג'מין חסן
ג'יאנלואיג'י קווינצ'י
00
0+
 12:00
ג'יאנלוקה מאגר
פקונדו באגניס
00
0+
 12:30
רוברטו קרבלס באנה
דניאל גאלאן
00
0+
 16:00
לוקה ואני
פיליפו בלדי
00
0+
 18:00
ריקרדו בלזראני
פאולו לורנזי
00
0+
טניס איטליה - ל'אקווילה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 13:30
פדרו מרטינס פורטרו / מארק ורבורט
מרטין קואבס / אלסנדרו מוטי
00
0+
 15:00
פקונדו באגניס / אריאל באהר
דניאל דוטרה דה סילבה / רוג'ריו דוטרה סילבה
00
0+
טניס אוזבקיסטן - פרנגה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 09:30
סאקט מיינני
רוברטו סיד סוברבי
00
0+
 09:30
ניקולה מילוייביץ'
יבגני קרלובסקי
00
0+
 11:00
טונג-לין וו
יוסוקה ווטנוקי
00
0+
 12:30
גונסאלו אוליביירה
צ'ם אילקל
00
0+
טניס אוזבקיסטן - פרנגה - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:30
סגאדאט אייאפ / גריגורי לומאקין
רוברטו סיד סוברבי / חוזה (רובין) סתאתם
00
0+
 12:30
סאקט מיינני / סונדאר פרשנט
ניקולה מילוייביץ' / אלדין סטקיץ'
00
0+
 14:00
פארוק דוסטוב / ניטמאט שופאייזב
טימור חאביבולין / ולדיסלאב מנאפוב
00
0+
טניס צרפת - בלויס - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:00
פדרו צ'צין
הארי האליווארה
00
0+
 13:30
סטפן רובר
רוברטו מרקורה
00
0+
 16:30
טריסטן למאזין
קני דה סחפר
00
0+
 18:30
מרסלו בריוס
פליקס אוגר אליסימה
00
0+
טניס צרפת - בלויס - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה1X2
 12:00
פאבריסיו נייס / דויד וגה
רואן רואלופס / כריסטופר רונגקאט
00
0+
 13:30
תומאס ליפובסק פוצ'ס / חואן איגנסיו לונדרו
קורנטין דנולי / אלכסנדרה מולר
00
0+
 15:00
צ'נג-פנג הסייה / ראמיז חואניד
בנג'מין בונזי / גרגוייר גא'ק
00
0+
כדורגל ידידות מועדונים
1X2
 14:00
האקן
-
אלפסבורג
0+
 14:00
אורברו
-
סיריוס
0+
 18:00
אוסטרסונדס
-
סונדסבאל
0+
כדורגל נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 4
1X2
 17:30
ויקינג ב'
-
סוגנדאל ב'
0+
כדורגל נורבגיה - נורבגית רביעית
1X2
 20:00
ורדאל
-
קולסטאד
1.75
3.9
2.4
2+
 20:30
טינסט
-
טילר
1.75
3.9
2.35
2+
בייסבול ארה"ב - MLB
123456789EIתוצאה1X2
 02:05
וושינגטון נשיונאלס
בולטימור אוריולס
00
1.3
1
2.25
1+
 02:05
ניו יורק יאנקיס
סיאטל מרינרס
00
1.3
1
2.2
1+
 02:05
פיטסבורג פיראטס
מילווקי ברוארס
00
1.75
1
1.6
1+
 03:10
מינסוטה טווינס
בוסטון רד סוקס
00
2
1
1.4
1+
 03:10
יוסטון אסטרוס
טמפה ביי רייס
00
1.25
1
2.4
1+
 03:15
קנזס סיטי רויאלס
טקסס ריינג'רס
00
1.65
1
1.65
1+
 03:40
קולורדו רוקיס
ניו יורק מטס
00
1.6
1
1.7
1+
 20:05
ניו יורק יאנקיס
סיאטל מרינרס
00
1.35
1
2.15
2+
 20:10
מינסוטה טווינס
בוסטון רד סוקס
00
1.7
1
1.6
2+
 22:10
קולורדו רוקיס
ניו יורק מטס
00
1.5
1
1.85
2+ ספורט 5+ לייב