המלצות ווינר בקו המומחים. 1900-54-1234
לסיים בטעם טוב
שבוע חלומי
עידכונים חמים:



כדורסל ישראל - ליגת סל Winner – פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:00
הפועל אילת
מכבי חיפה
00
ספורט 5
כדורגל איטליה - סרייה א'
 19:00
קליארי
-
אודינזה
1
1
1
 21:45
טורינו
-
צ'זנה
1
1
1
 21:45
פיורנטינה
-
קייבו
1
1
1
 21:45
אינטר
-
אמפולי
1
1
1
 21:45
ססואולו
-
גנואה
1
1
1
 21:45
נאפולי
-
לאציו
1
1
1
ספורט 5+ לייב
 21:45
רומא
-
פאלרמו
1
1
1
ספורט 2
 21:45
סמפדוריה
-
פארמה
1
1
1
כדורגל פורטוגל - גביע פורטוגלי
 19:00
ספורטינג
-
בראגה
1
1
1
ספורט 1
כדורגל ארגנטינה - ליגה ראשונה
כדורגל 57'
בלגראנו
0 - 1
חימנסיה לה פלטה
1.75
2.6
3.3
 02:15
אינדפנדיינטה
-
טיגרה
1.8
2.6
3.25
 02:30
אוניון
-
גודוי קרוז
1.7
2.7
3.35
 02:30
ניואלס אולד בויס
-
באנפילד
1.95
2.6
2.85
ספורט 2
 22:00
סן מרטין סן חואן
-
דפנסה ג'סטיסיה
1
1
1
 22:00
אלדוסיוי
-
ראסינג קלאב
1
1
1
כדורגל דנמרק - ליגה ראשונה
 17:00
אסביירג
-
ווסטסלנד
1
1
1
 17:00
ראנדרס
-
ברונדבי
1
1
1
 17:00
הוברו
-
אודנסה
1
1
1
 17:00
סונדריסקה
-
קופנהאגן
1
1
1
 17:00
נורדסלנד
-
מידטיילנד
1
1
1
 17:00
סילקבורג
-
אלבורג
1
1
1
כדורגל אוקראינה - פרמייר-ליג
 נדחה
צ'רנומורץ אודסה
-
מטאליסט חראקוב
1
1
1
כדורגל יוון - פלייאוף עליון
 18:15
אסטרס טריפוליס
-
אטרומיטוס
1
1
1
 20:30
פנאתינאיקוס
-
פאוק סלוניקי
1
1
1
כדורגל ידידות
כדורגל 21'
מקסיקו
0 - 0
גואטמלה
 19:00
צפון אירלנד
-
קטאר
 בוטל
בוליביה
-
ונצואלה
 23:00
הונדורס
-
אל סלבדור
כדורגל אליפות עולם עד 20 בית 3
 04:00
קטאר עד 20
-
קולומביה עד 20
 07:00
פורטוגל עד 20
-
סנגל עד גיל 20
כדורגל אליפות עולם עד 20 בית 4
 04:00
מקסיקו עד 20
-
מאלי עד 20
 07:00
אורוגוואי עד 20
-
סרביה עד 20
כדורגל רומניה - גביע
 21:00
אוניברסיטטה קלוז'
-
סטיאווה בוקרשט
1
1
1
כדורגל ארה"ב - MLS
כדורגל מחצית
פ.צ. טורונטו
2 - 1
סן חוזה
1.55
2.95
3.6
כדורגל 15'
ואנקובר וויטקאפס
0 - 0
ריאל סולט לייק
1.45
2.95
4.35
 02:00
די סי יונייטד
-
פילדלפיה יוניון
1.85
2.75
2.95
 02:00
ניו יורק סיטי
-
יוסטון דינמו
2
2.7
2.7
 02:30
אורלנדו סיטי
-
קולומבוס קרו
1.9
2.8
2.75
 03:30
שיקגו פייר
-
מונטריאול אימפקט
1.7
2.95
3.15
 04:00
קולורדו ראפידס
-
פורטלנד טימברס
1.85
2.75
2.9
כדורגל בלארוס - פרמייר ליג
 16:00
דינמו מינסק
-
נפטאן נובופולטסק
 18:00
בלשינה בוברויסק
-
פ.ק סלוצדשאחר
 18:00
סלביה מוזייר
-
דינמו ברסט
כדורגל ברזיל - סרייה א
כדורגל מחצית
קוריטיבה
0 - 1
אבאי
1.55
2.85
4.1
ספורט 2
כדורגל מחצית
פונטה פרטה
1 - 0
שאפקואנסה
1.65
2.75
3.6
 03:00
ז'וינוילה
-
אתלטיקו פארננסה
2
2.6
2.7
 17:00
סאנטוס
-
ספורט רסיפה
1
1
1
 22:00
אינטרנסיונאל
-
סאו פאולו
1
1
1
 22:00
אתלטיקו מיניירו
-
ואסקו דה גמא
1
1
1
 22:00
גויאש
-
גרמיו
1
1
1
 22:00
קורינתיאנס
-
פלמייראס
1
1
1
ספורט 1
כדורסל ספרד - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 13:40
גראן קנאריה
ריאל מדריד
00
1
1
1
ספורט 1
כדורגל שבדיה - ליגה ראשונה
 16:00
א.י.ק. סולנה
-
הלסינגבורג
1
1
1
 18:30
אלפסבורג
-
אורברו
1
1
1
 18:30
מאלמו
-
אטבידברג
1
1
1
כדורגל הולנד - פלייאוף
 13:30
וולנדאם
-
דה גראפשחאפ
1
1
1
 15:30
נאק ברדה
-
רודה
1
1
1
כדורגל נורבגיה - ליגה ראשונה
 16:30
סטרומסגודסט
-
לילסטרום
1
1
1
 19:00
בודו גלימט
-
מיונדאלן
1
1
1
 19:00
סרפסבורג
-
סטאבק
1
1
1
 19:00
ויקינג
-
וולרנגה
1
1
1
 21:00
רוזנבורג
-
טרומסו
1
1
1
כדורגל בלגיה - פלייאוף ליגה אירופאית
 19:00
שרלרואה
-
מכלן
1
1
1
כדורגל פרגוואי - אפרטורה
 23:00
סרו פורטנו
-
רוביו נו
1
1
1
כדורגל נורבגיה - ליגה שנייה
 16:00
סוגנדאל
-
פרדריקסטאד
1
1
1
 19:00
ברינה
-
סאנדנס
1
1
1
 19:00
בארום
-
אסאנה
1
1
1
 19:00
הוד
-
קריסטיאנסונד
1
1
1
 19:00
הונפוס
-
רנהיים
1
1
1
 19:00
יירב
-
לבאנגר
1
1
1
 19:00
סטרומן
-
נסט סטורה
1
1
1
כדורגל אוסטריה - בונדסליגה
 17:30
גרודיק
-
פ.צ אדמירה
1
1
1
 17:30
אוסטריה וינה
-
זלצבורג
1
1
1
 17:30
שטורם גראץ
-
ריד
1
1
1
 17:30
וולפסברגר סט. אנדרה
-
ראפיד וינה
1
1
1
 17:30
ניושטאד
-
אלטאץ
1
1
1
כדורגל איסלנד - ליגה ראשונה
 20:00
איי. בי. וי ווסטמנאייר
-
ויקינגור אר
1
1
1
 22:15
קיי אר רייקוויק
-
קפלאביק
1
1
1
 22:15
פיולניר
-
אקראנס
1
1
1
 22:15
אף אייג'
-
ליקניר רקיאוויק
1
1
1
 22:15
פאלקיר
-
ואלור
1
1
1
 23:00
בריידבליק
-
סטיארנן
1
1
1
כדורגל אירלנד - גביע
 16:00
אדנדרי טאון
-
דרי סיטי
 16:00
קוב וונדררס
-
אבדון יונייטד
 16:30
קוקהיל סלטיק
-
סט מוצ'טאס
 19:00
סליגו רוברס
-
קרומלין יונייטד
 21:00
יו.סי. דבלין
-
שריף וואי.סי
כדורגל בולגריה - ליגה ראשונה
 18:00
צסק"א סופיה
-
ליטקס לובץ
 18:00
בוטב פלודיב
-
לוקומוטיב סופיה
 18:00
לודוגורטס רזגראד
-
ברואה
כדורגל דרום קוריאה - ליגת העל
 08:00
סאונגנאם אילהווה
-
ג'אונבוק
1
1
1
 08:00
אינצ'ון יונייטד
-
סוואן בלוווינגס
1
1
1
 10:00
פ.צ. סיאול
-
אולסאן יונדאי
1
1
1
כדורגל פינלנד - ליגה שנייה
 18:30
האקה
-
איי. סי אולו
 18:30
יבסקילה
-
טי.פי.אס טורקו
 18:30
מיקלין
-
פי.קיי הלסינקי
 18:30
קמי
-
איף
 18:30
וי. איי. אף. קיי
-
ג'אז
כדורגל ספרד - ליגה שנייה
 19:00
יאגוסטרה
-
מיראנדס
1
1
1
 19:00
אלאבס
-
ויאדוליד
1
1
1
 19:00
סראגוסה
-
לאס פאלמאס
1
1
1
 19:00
ברצלונה ב'
-
לגאנס
1
1
1
 19:00
אוסאסונה
-
הואלבה
1
1
1
 19:00
ספורטינג גיחון
-
סבאדל
1
1
1
 19:00
טנריפה
-
בטיס
1
1
1
 19:00
אלקורקון
-
נומאנסיה
1
1
1
 19:00
ראסינג סנטאנדר
-
פונפראדינה
1
1
1
 19:00
לוגו
-
אלבסטה
1
1
1
 19:00
מאיורקה
-
ג'ירונה
1
1
1
כדורגל שבדיה - ליגה שלישית מחוז צפון
 14:00
אומאה
-
בי קי פורוורד
 15:00
בראג
-
פיטאה
 16:00
לולאה
-
האדינג'
 18:00
מוטאלה איף אף קיי
-
בטנהארין סוריויה
 18:00
נייקופינג
-
אקרופוליס
כדורגל שבדיה - ליגה שלישית מחוז דרום
 16:00
אסקילסמיין
-
האלמיה
 18:00
איי קי אודובולד
-
הוסקוארמה
כדורגל יוון - פלייאוף
 19:00
היראקליס
-
אולימפיאקוס וולוס
 19:00
אפולון סמירניס
-
לאריסה
 19:00
פנאיקי
-
א.א.ק. אתונה
כדורגל יפן - ליגה שנייה
 07:00
טספה קוסאטסו
-
ג'ף יונייטד צ'יבה
 07:00
טוקיו ורדי 1969
-
טושיגי
 07:00
קיוטו סנגה
-
רואסו קומאמוטו
 07:00
קמאטמארה סאנוקי
-
אוקאיאמה
 08:00
טוקושימה וורטיס
-
ג'ובילו איוואטה
 09:00
גירבאנאז קיטאקיושו
-
אויטה טריניטה
 10:00
אומייה ארדיג'ה
-
אביספה פוקואוקה
 10:00
אהימה
-
יוקוהמה
 12:00
גיפו
-
מיטו הוליהוק
 13:00
זביגן קאנזאבה
-
וארן נגאסאקי
כדורגל מוקדמות . שלב העילית. בית 1
 13:00
ספרד עד גיל 19
-
טורקיה עד גיל 19
 16:00
גאורגיה עד 19
-
פורטוגל עד גיל 19
כדורגל פולין - פלייאוף אליפות
 16:30
זגילוניה ביאליסטוק
-
גורניק
1
1
1
 16:30
לגיה ורשה
-
ויסלה קראקוב
1
1
1
 19:00
לך פוזנאן
-
שצ'צ'ין
1
1
1
כדורגל לטביה - ליגה ראשונה
 נדחה
גולבנה 2005
-
ונטספילס
 17:00
פ.ס. מטה
-
דאוגבה דאוגבפילס
כדורגל ליטא - ליגה ראשונה
 17:30
טראקו
-
קלייפדוס גראניטס
 19:30
סודובה
-
סיאוליאי
כדורגל טורניר טולון בית א'
 18:00
קוסטה ריקה עד גיל 23
-
ארה"ב עד גיל 23
 20:00
הולנד עד 21
-
קטאר עד 21
כדורגל ארגנטינה - פרימרה ב'
 03:00
גוראני אנטוניו פרנקו
-
יוניברסידד. אונידה גוולגויאצ'ו
 21:00
אתלטיקו פאראנה
-
אינדפנדיינטה ריבאדאביה
 22:00
חימנסיה מנדוזה
-
בוקה יונידוס
 22:30
אינסטיטודו
-
דאגלס הייג
 23:10
אתלטיקו טוקומן
-
ספורטיבו אסטודיאנטס
כדורגל ספרד - פלייאוף ליגה שנייה
 13:00
חימנסטיק
-
הואסקה
 13:15
ראוס
-
פרול
 18:30
קוסטה קלידה
-
ריאל אוניון
 19:00
קאדיז
-
אוביידו
 21:00
אתלטיק בילבאו ב'
-
וילהנוונסה
כדורגל קניה - ליגת העל
 13:30
סופאקה
-
אלינזי סטארס
כדורגל דרום אפריקה - פלייאוף
 16:00
בלאק לאופארדס
-
מורוקה סוואלוס
כדורגל הונגריה - ליגת העל
 17:30
דיושגיור
-
מ.ט.ק בודפשט
 19:30
דברצן
-
גיורי
בייסבול ארה"ב - MLB
123456789EIתוצאה
 02:15
טקסס ריינג'רס
בוסטון רד סוקס
00
FOX SPORT
 נדחה
שיקגו קאבס
קנזס סיטי רויאלס
00
 02:15
סט. לואיס קרדינלס
לוס אנג'לס דודג'רס
00
 05:05
סן פרנסיסקו ג'איינטס
אטלנטה ברייבס
00
 05:05
לוס אנג'לס איינג'לס
דטרויט טייגרס
00
 05:05
אוקלנד אתלטיקס
ניו יורק יאנקיס
00
1.6
1
1.7
 05:10
סיאטל מרינרס
קליבלנד אינדיאנס
00
 05:10
סן דייגו פאדרס
פיטסבורג פיראטס
00
 20:10
סינסינטי רדס
וושינגטון נשיונאלס
00
 20:10
ניו יורק מטס
מיאמי מרלינס
00
 20:35
פילדלפיה פיליז
קולורדו רוקיס
00
 20:35
בולטימור אוריולס
טמפה ביי רייס
00
 21:10
יוסטון אסטרוס
שיקגו וייט סוקס
00
 21:10
מינסוטה טווינס
טורונטו בלו ג'ייז
00
 21:10
מילווקי ברוארס
אריזונה דיאמונדבקס
00
 21:15
סט. לואיס קרדינלס
לוס אנג'לס דודג'רס
00
 21:20
שיקגו קאבס
קנזס סיטי רויאלס
00
 22:05
טקסס ריינג'רס
בוסטון רד סוקס
00
 23:05
אוקלנד אתלטיקס
ניו יורק יאנקיס
00
1
1
1
 23:05
סן פרנסיסקו ג'איינטס
אטלנטה ברייבס
00
1
1
1
 23:10
סיאטל מרינרס
קליבלנד אינדיאנס
00
1
1
1
כדורגל ידידות מועדונים
 21:00
הוסא אגאדיר
-
סביליה
כדורגל הולנד - פלייאוף - ליגה אירופית
 17:45
ויטסה
-
הירנביין
1
1
1
ספורט 1
כדורסל איטליה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:05
ארמאני מילאנו
ססארי
00
ספורט 5+ לייב
כדורסל צרפת - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 20:10
לימוז'
נאנסי
00
1
1
1
כדורסל צרפת - ליגה שנייה פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:00
לה פורטל
טולון
00
 21:00
אנטיבס
נאנט
00
 21:00
רואן
בולזאק
00
 21:00
אורצ'יס
דניין וולטרי
00
כדורסל טורקיה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 18:00
אנאדולו אפס
טרבזונספור
00
כדורסל ספרד - ליגה שנייה פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 20:15
לחה ריו
אורנסה
00
כדורסל פולין - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 18:30
רוסה ראדום
אנרג'י סזארני סלופסק
00
כדורסל בלגיה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 20:00
אוסטנד
מונס
00
כדורסל ליטא - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 16:15
ליטובוס ריטאס
ז'לגיריס קובנה
00
כדורסל סרביה - פלייאוף. שלב הבתים
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:30
טאמיס
מטאלאק
00
כדוריד כדוריד אלופות שלבי הכרעה
 16:15
ויוה קיילצ'ה
-
קיל
 19:00
ברצלונה
-
וסזפרם
כדוריד גרמניה - יד בונדסליגה
 18:15
למגו
-
המבורג
1
1
1
כדורסל גרמניה - פלייאוף
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 17:00
אלבה ברלין
באיירן מינכן
00
1
1
1
כדוריד דנמרק - ג'ק ג'ונס ליג שלבי ההכרעה
 16:00
אלבורג
-
ברינגברו סילקבורג
 21:15
קולדינג
-
סקיירן הנדבולד
כדורגל סקוטלנד - פלייאוף עלייה/ירידה
 17:00
מאתרוול
-
ריינג`רס
1
1
1
ספורט 5+ לייב
טניס צרפת - רולאן גארוס - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 13:15
קי נישיקורי
טיימורז גבשווילי
00
 13:15
ג'ו-ווילפרד טסונגה
תומאס ברדיך
00
 15:15
סטאניסלס וורניקה
ג'יל סימון
00
 15:15
גאל מונפיס
רוג'ר פדרר
00
טניס צרפת - רולאן גארוס - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 12:00
מייק בריאן / בוב בריאן
ג'רמי צ'רדי / לוקאס קובוט
00
 13:30
דניאל נסטור / לנדר פאס
סימונה בוללי / פאביו פוגניני
00
 13:30
ג'יימי מוריי / ג'ון פירס
מרסין מטקובסקי / ננאד זימוניץ'
00
 13:30
פייר יוז אלברט / ניקולאס מאהו
וואסק פוספיסיל / ג'ק סוק
00
 13:30
ג'אן-ג'וליאן רוג'ה / הוריה טקאו
רוהן בופנה / פלורין מרגאה
00
 13:30
אלכסנדר פייה / ברונו סוארס
קרלוס ברלוק / לאונרדו מאייר
00
כדורגל שבדיה - ליגה שנייה
 17:00
אנגלהולמס
-
סיריאנסקה
1
1
1
 17:00
גאיס
-
מיאלבי
1
1
1
כדורגל ברזיל - ליגה שנייה B
 03:00
לוברדנסה
-
מאקאי
1.85
2.7
2.9
 03:00
אואסטה
-
מוגי מירים
2.3
2.7
2.25
כדורגל ספרד - Segunda B relegation playoff
 13:00
אלדנסה
-
ריאל אווילס אינדוסטריאל
 13:00
לאס פלמאס ב'
-
קרטחנה
טניס צרפת - רולאן גארוס - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 12:00
אלינה סביטולינה
אליס קורנט
00
 12:00
אנה איבנוביץ
אקטרינה מקארובה
00
 17:15
לוסי ספארובה
מריה שראפובה
00
 17:15
פלאביה פאנטה
גארבין מוגורוזה
00
טניס צרפת - רולאן גארוס - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 12:00
אנדראה חלאבצקובה / לוסי הרדקה
האו-צ'ינג צ'אן / אנאבל מדינה גריגוס
00
 15:00
סילביה סולר אספינוזה / מריה-טרזה טורו פלור
יאנג ג'אן צ'אן / זי ז'אנג
00
 15:00
קרולינה גרסיה / קטרינה סרבוטניק
קייסי דלאקווה / ירוסלאבה שבדובה
00
 15:30
מרטינה הינגיס / סאניה מירזה
קארין קנאפ / רוברטה וינצ'י
00
טניס איטליה - ויצ'נזה - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 16:00
ג'ון מילמן
איניגו סרבנטס