עידכונים חמים:



כדורגל ליגת האלופות - בית ה'
 21:45
מאריבור
-
ליברפול
10
5.1
1.1
ספורט 1
 21:45
ספרטק מוסקבה
-
סביליה
3.9
3.1
1.6
כדורגל ליגת האלופות - בית ו'
 21:45
פיינורד
-
שחטאר דונייצק
2.95
2.85
1.95
 21:45
מנצ'סטר סיטי
-
נאפולי
1.45
3.35
4.6
ספורט 5+
כדורגל ליגת האלופות - בית ז'
 21:45
מונאקו
-
בשיקטאש
1.5
3.2
4.4
5 גולד
 21:45
רדבול לייפציג
-
פורטו
1.9
2.85
3.05
כדורגל ליגת האלופות - בית ח'
 21:45
אפואל ניקוסיה
-
בורוסיה דורטמונד
9
4.9
1.2
 21:45
ריאל מדריד
-
טוטנהאם
1.35
3.65
5.3
ספורט 5
כדורגל ארגנטינה - פרימיירה. ליגה ארגנטינאית
 הסתיים
אולימפו
0 - 2
הורקאן
2.1
2.65
2.35
 הסתיים
ארסנאל
0 - 1
סן מרטין סן חואן
2.1
2.55
2.4
כדורגל אנגליה - אנגליה - ליגה ראשונה
 21:45
ווימבלדון
-
רות'רהאם
2.55
2.7
2.05
 21:45
אוקספורד
-
צ'רלטון
2.25
2.85
2.2
 21:45
רוצ'דייל
-
נורת'המפטון
1.5
3
3.85
 21:45
סקאנת'ורפ
-
פליטווד
1.75
2.8
3.2
 21:45
בלקבורן
-
פלימות'
1.35
3.4
4.9
 21:45
בלקפול
-
בארי
1.65
2.95
3.3
 21:45
ברדפורד
-
אולדהאם
1.55
3.05
3.65
 21:45
דונקסטר
-
פורטסמות'
2.05
2.75
2.5
 21:45
ג'ילינגהאם
-
וויגאן
5.25
3.4
1.3
 21:45
מילטון קיינס דונס
-
וולסול
1.9
2.8
2.7
 21:45
שרוסברי
-
בריסטול רוברס
2.2
2.85
2.25
 21:45
סאות'אנד
-
פטרבורו
2.2
2.95
2.2
כדורגל אנגליה - אנגליה - ליגה שנייה
 21:45
קיימברידג'
-
יאוביל
1.5
3
3.9
 21:45
קרלייל
-
וויקומב
2.35
2.8
2.15
 21:45
צ'לטנהאם
-
גרימסבי
1.75
2.85
3.05
 21:45
קובנטרי
-
פורסט גרין
1.35
3.3
4.9
 21:45
קראולי
-
צ'סטרפילד
1.8
2.8
2.9
 21:45
קרו אלכסנדרה
-
נוטס קאונטי
2.7
2.75
1.95
 21:45
אקסטר
-
לוטון
2.55
2.85
1.95
 21:45
מורקאמב
-
פורט וייל
2.45
2.75
2.1
 21:45
ניופורט
-
קולצ'סטר
1.8
2.85
2.95
 21:45
סטיבנייג'
-
אקרינגטון סטנלי
2.2
2.8
2.3
 21:45
סווינדון
-
לינקולן
2.3
2.65
2.3
 22:00
בארנט
-
מנספילד
2.55
2.75
2
כדורגל ברזיל - סרייה א
 הסתיים
סאנטוס
2 - 2
ויטוריה
1.35
3.25
4.25
כדוריד שבדיה - ליגה שבדית
 20:00
אייץ'. קיי. מאלמו
-
סאבהוף
 20:00
אסקילסטונה גויף
-
כריסטיאנסטאד
כדורגל אירלנד - ליגה אירית
 21:20
קורק סיטי
-
דרי סיטי
1.4
3.25
4.35
כדורגל סלובקיה - גביע סלובקי
 17:00
אף. קיי פופראד
-
Inter Bratislava
כדורגל נורבגיה - ליגה שנייה
 20:00
סטארט
-
רנהיים
1.5
3.3
3.55
כדורגל אנגליה - גביע אנגלי. מוקדמות
 21:45
ברומלי
-
דובר
 21:45
אוסט טאון
-
סוליהול מורס
 21:45
בוסטון יונייטד
-
צ'ורלי
 21:45
קטרינג
-
נאנטוויץ' טאון
 21:45
בילריקיי
-
בראקלי טאון
 21:45
לייטון אוריינט
-
דאג ורד
 21:45
קונקורד ריינג'רס
-
ווקינג
 21:45
אבספליט יונייטד
-
מזרח טורוק יונייטד
 21:45
אנפילד טאון
-
מאידסטון
כדורגל ליטא - ליגה ראשונה
 14:30
לייטאבה יונאבה
-
סודובה
כדורגל אליפות העולם עד גיל 17 שלבי ההכרעה
 14:30
איראן עד גיל 17
-
מקסיקו עד גיל 17
 14:30
צרפת עד גיל 17
-
ספרד עד גיל 17
 17:30
מאלי U17
-
עיראק עד 17
 17:30
אנגליה עד 17
-
יפן עד 17
כדורגל ארגנטינה - ליגה ארגנטינאית שנייה
 הסתיים
לוס אנדס
1 - 0
סרמיאנטו
כדורגל קניה - ליגת העל
 15:00
אלינזי סטארס
-
א.פ.ס לאופרדס
 16:00
גור מאהיה
-
קריובאנגי שארקס
כדורגל ישראל - גביע המדינה ישראל
 07:00
אגודת ספורט נורדיה ירושלים
-
הכח עמידר רמת גן
כדורגל פרו - פירמיירה קלאוסרה
 23:30
אוניברסידד קאחאמרקה
-
ריאל גרסילסו
1.7
2.75
3.05
טניס בלגיה - טורניר אנטוורפן - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 13:00
בנואה פר
ז'ואאו סוזה
00
 13:00
אלכסנדר דולגופולוב
הנרי לאקסונן
00
 14:30
פלוריאן מאייר
פרנסיס טיאפו
00
 14:30
ארנסטו אסקובדו
דניס שאפובלוב
00
 16:00
סטפאנוס טסיציפאס
פאבלו קואבס
00
 17:30
אלדין סטקיץ'
קני דה שפר
00
 19:30
סטאפנו טרבגילה
דויד פרר
00
טניס בלגיה - טורניר אנטוורפן - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 17:30
סטיב דרסיס / ארתור דה גריף
סקוט ליפסקי / דיבי שרן
00
 19:30
פלוריאן מאייר / סדריק-מרסל סטבה
רייבן קלאסן / רג'יב רם
00
 21:00
קן סקופסקי / רוסטיסלאב קיסה
ווסלי קולהוף / ארטם סיטק
00
 21:00
ניק קיריוס / מאט רייד
איוון דודיג / מרסל גרנויירס
00
כדורגל שבדיה - ליגה שבדית שנייה
 20:00
סיריאנסקה
-
ברומפויקרנה
4.35
3.75
1.35
כדורגל סלובניה - גביע
 16:00
טריגלב
-
גוריצה
2.95
2.9
1.8
 18:15
צליה פובליקום
-
מורה
1.6
3
3.35
כדורגל הונגריה - ליגת העל
 19:00
ואשאש בודפשט
-
האלאדס
כדורגל דרום אפריקה - ליגה ראשונה
 20:30
קייפ טאון סיטי
-
בלואמפונטיין סלטיק
 20:30
מאמלודי סאנדאונס
-
קייזר צ'יפס
 נדחה
בידווסט וויטס
-
סופרספורט יונייטד
כדורגל קולומביה - כדורגל קולומביאני ליגה שניה
 נדחה
דפורטיבו פריירה
-
בויאקה צ'יקו
כדורגל מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 19, נשים - בית 8 - נשים
 12:00
בלגיה עד גיל 19
-
מקדוניה עד 19
 18:00
קרואטיה עד 19
-
אוסטריה עד גיל 19
כדורגל קולומביה - ליגה קולומביאנית - קלאוסורה
 הסתיים
אונסה קלדאס
0 - 1
אתלטיקו נסיונאל
3.75
2.55
1.6
כדורסל יורוקאפ - בית א'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:30
פי. אם. אס טורינו
באסקט קלאב אנדורה
00
1
1
1
כדורסל יורוקאפ - בית ב'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 20:00
הפועל ירושלים
בודצ'נוסט
00
1
1
1
ספורט 2
כדורסל יורוקאפ - בית ד'
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 20:00
טופאש בורסה
גראן קנאריה
00
1
1
1
ספורט4
 21:30
וילרבאן
רטיופרם אולם
00
1
1
1
כדורסל ליגת האלופות בכדורסל2
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:30
איברוסטאר טנריפה קנאריה
לודוויגסבורג
00
1
1
1
 21:30
אלאן שאלון
אופיאה קאפו ד'אורלנדו
00
1
1
1
כדורסל ליגת האלופות כדורסל
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:30
ונציה
א.א.ק. אתונה
00
1
1
1
כדורסל ליגת האלופות בכדורסל3
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:30
הפועל חולון
מונאקו
00
1
1
1
ספורט 5
 19:30
קרשיאקה
יובנטוס אותנה
00
1
1
1
כדורסל ליגת האלופות בכדורסל1
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:30
נימבורק
אריס סלוניקי
00
1
1
1
 19:30
זיילונה גורה
טלקום בון
00
1
1
1
 21:30
אוסטנד
בשיקטאש
00
1
1
1
כדורסל אסטוניה - ליגת העל
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:05
ואלקה/ואלגה
אודנטסה
00
 19:05
טאלינה קאלב
קאלב
00
כדורסל סלובקיה - ליגת העל
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 19:00
פרייבידזה
ואחוסטב-אס. קיי זילינה
00
כדורסל צרפת - ליגה שנייה Pro B
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 21:00
קון
נאנסי
00
כדורסל דרום קוריאה - ליגה ראשונה
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 13:00
מוביס פיביס
סיאול נייטס
00
 13:00
סאול ת'אנדרס
סאקרס
00
כדורגל איראן - ליגת העל האיראנית
 15:15
נאפט טהרן
-
אסטגלאל קוזסטאן
כדורגל ארגנטינה - פרימיירה ב מטרו
 21:30
אקאסוסו
-
קומוניקאסיונס
 21:35
בראקאס סנטרל
-
דפורטיבו אספניול
כדוריד דנמרק - גביע המדינה
 19:30
ריבה אסביירג
-
טונדר
 21:30
סוונדבורג
-
ארהוס
כדוריד ליגת מזרח אירופה
 18:30
ורדאר סקופיה
-
ר.ק. זאגרב
 20:00
דינמו
-
פיבוברנה לאשקו
בייסבול ארה"ב - MLB פלייאוף
123456789EIתוצאה
 הסתיים
ניו יורק יאנקיס
יוסטון אסטרוס
0
0
3
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
X
1
81
1.5
1
1.85
ספורט 5+ לייב
הוקי קרח נורבגיה - ליגה נורבגית
P1P2P3OTתוצאה
 20:00
סטאבנגר
לילהאמר
0
0
00
הוקי קרח שבדיה - ליגה שבדית
P1P2P3OTתוצאה
 20:00
לינקופינג
דיורגארדן
0
0
00
 20:00
מאלמו
לולאה
0
0
00
 20:00
פרולונדה
אורברו
0
0
00
 20:00
רוגל
פאריסטאד
0
0
00
הוקי קרח דנמרק - ליגה דנית
P1P2P3OTתוצאה
 20:00
פרדריקסהאבן ווייט הוקס
הרנינג בלו פוקס
0
0
00
 20:00
אודנסה בולדוגס
גנטופטה סטארס
0
0
00
 20:00
סונדריסקה
הבידוברה ליגהוקי
0
0
00
 20:00
רונגסטד קוברס
אי. אף. בי איסהוקי
0
0
00
הוקי קרח סלובקיה - ליגה סלובקית
P1P2P3OTתוצאה
 18:00
סלובקיה עד 20
נובה זאמקי
0
0
00
 19:00
ז'ילינה
באן. ביסטריצה
0
0
00
כדורגל גרמניה - אזורית מערב
 20:30
פורטונה דיסלדורף ב'
-
דורטמונד ב'
הוקי קרח רוסיה - וי. אייץ'. אל
P1P2P3OTתוצאה
 14:00
ירמאק אנהרסק
טסנג טו
0
0
00
 15:00
מטאלורג נובוקוזנצ'ק
חימיק ווסקרסנק
0
0
00
 15:00
סוקול קראנויארסק
הילונג'יאנג
0
0
00
 16:30
חלמט חליאבינסק
HK סארוב
0
0
00
 16:30
יוז'ני אוראל אורסק
בארס קאזאן
0
0
00
 16:30
גורניאק אוצ'אלי
סמארה
0
0
00
 17:00
ספוטניק ניז'נוי טאהיל
דיזל פנזה
0
0
00
כדורגל גרמניה - גרמנית מחוזית, באיירן
 20:00
רוזנהיים 1860
-
באיירן מינכן ב'
הוקי קרח רוסיה - הוקי קרח, מזרח MHL
P1P2P3OTתוצאה
 14:00
אומסקי יאסטרבי
ריאקטור
0
0
00
 15:00
סטאלנייה ליסי
סיבירסקי סנאיפרי
0
0
00
 16:00
ביילה מחבדי
ספוטניק אלמטיבסק
0
0
00
 16:00
סנז'ני בארסי
אירביס קאזאן
0
0
00
 17:00
מאמונטי יוגרי
אבטומוביליסט יקאטרינבורג
0
0
00
הוקי קרח פולין - ליגה פולנית
P1P2P3OTתוצאה
 19:30
אוטומטיקה גדנסק
קומראך קראקוביה
0
0
00
כדורעף דרום קוריאה - ליגה קוריאנית - נשים
S1S2S3S4S5תוצאה
 11:00
אקספרסווי קו
קאלטקס
00
כדורעף דרום קוריאה -
S1S2S3S4S5תוצאה
 13:00
ראש אנד קאש
קפקו
00
טניס רוסיה - מוסקבה. הקרמלין קאפ - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 11:00
תומאס פביאנו
דמיר דזומהור
00
 11:00
לוקאס רוסול
קונסטנטין קרבצ'וק
00
 13:00
יבגני דונסקוי
רוג'ריו דוטרה סילבה
00
 14:30
יירי וסלי
אנדראס ספי
00
 15:30
דושאן לאיוביץ'
ריקרדאס בראנקיס
00
 16:00
לאסלו דייר
פאולו לורנזי
00
 18:30
אנדריי רובלב
פיליפ קריגינוביץ'
00
טניס רוסיה - מוסקבה. הקרמלין קאפ - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 14:00
מיכאיל אלגין / דניל מדבדב
אלכסנדר בובליק / מיכאיל קוקושקין
00
 17:00
חואן סבטיאן קאבאל / דניס מולצ'נוב
אסלן קראטסב / ריצ'רד מוזאב
00
טניס רוסיה - טורניר מוסקבה. הקרמלין קאפ - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 11:00
ורה לפקו
מרינה זנבסקה
00
 12:30
נטליה ויחליאנצבה
קאייה קאנפי
00
 13:00
יוליה גורגס
פולינה מונובה
00
 14:00
אלנה ריבקינה
אירינה-קמיליה בגו
00
 14:30
מגדלנה ריבריקובה
מריה שראפובה
00
 16:00
דאריה קאסטקינה
אנסטסיה פבליוצ'נקובה
00
 20:00
כריסטינה פליסקובה
דריה גברילובה
00
טניס רוסיה - טורניר מוסקבה. הקרמלין קאפ - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 11:00
מוניק אדמסז'ק / רנטה וורקובה
ברנרדה פרה / קוקו ואנדוויי
00
 12:30
טימאה באבוס / אנדראה חלאבצקובה
אליס קורנט / כריסטינה מלדנוביץ'
00
 17:00
ניקול מליצ'אר / אנה סמית'
אירינה-קמיליה בגו / רולסה אולרו
00
 17:30
ורה לפקו / אנסטסיה פוטאפובה
אלה קודריאבצבה / אליסיה רוסולסקה
00
 18:30
לודמילה קיצ'נוק / ארינה רודוינובה
אולגה סאבצ'וק / קטרינה סרבוטניק
00
טניס לוקסמבורג - טורניר לוקסמבורג - נשים
GS1S2S3S4S5תוצאה
 11:00
דניסה אלרטובה
קיקי ברטנס
00
 11:00
יאנינה וויקמאייר
הת'ר ווטסון
00
 12:30
אג'לה טומג'אנוביץ'
אליסון ואן אוטבנק
00
 14:00
יוג'יני בושארד
יוהאנה לארסון
00
 14:00
יאנה פט
יבגניה רודינה
00
 15:30
נעמי ברודי
טטיאנה מריה
00
 15:30
מוניקה ניקולסקו
פאולינה פרמנטייר
00
 17:00
אנדראה פטקוביץ'
פטרה מרטיץ'
00
 19:00
סאבין ליזיקי
מיכאלה בוזרנצסקו
00
 20:30
אנג'ליק קרבר
מוניקה פויג
00
טניס לוקסמבורג - טורניר לוקסמבורג - נשים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 17:00
לארה ארובארנה / שרה סוריבס טורמו
ויקטוריה גולוביץ' / דריה יוראק
00
 18:30
ורוניקה ספדה רויג / ביאטריז חדד מאיה
אלכסנדרה קדנטו / פררטנה ת'ומבר
00
טניס סין - נינגבו - גברים
GS1S2S3S4S5תוצאה
טניס מערכה 2
טיאגו מונטיירו
זה צ'אנג
01
טניס מערכה 2
קסין גאו
טארו דניאל
01
 07:30
ראדו אלבוט
די וו
00
 07:30
מארינקו מאטוסביץ'
סומיט נאגל
00
 07:30
ניקולאס ג'ארי
יון-סאונג צ'ונג
00
 09:00
מיומיר קצ'מאנוביץ'
יוסוקה ווטנוקי
00
 09:00
יורי רודיונוב
יבינג וו
00
 10:30
אדריאן מנדז
סאדיו דומביה
00
 10:30
חוזה (רובין) סתאתם
ג'ורדן תומפסון
00
טניס סין - נינגבו - גברים זוגות
GS1S2S3S4S5תוצאה
 06:05
ג'יבאן נדונצ'זניאן / כריסטופר רונגקאט
שויצ'י סקיגוצ'י / גו סואדה
00
 09:00
מאו קסינ גונג / זה צ'אנג
סין-אין פנג / צונג הו יאנג
00
 10:30
הירוקי מוריה / יוסוקה טקאשהשי
ניקולאס ג'ארי / פיטר פולנסקי
00
פוטבול ארה"ב - NFL
Q1Q2Q3Q4ETתוצאה
 הסתיים
טנסי טיטנס
אינדיאנאפוליס קולטס
6
3
3
10
6
6
21
3
3622
1.6
1
1.7
FOX SPORT
כדוריד סלובקיה - אקסטרהליגה
 19:30
הלוהובץ'
-
סטויאר מלאקי
כדורגל רוסיה - שלישית. מרכז
 17:00
סטרוגינו
-
סאטורן
כדורגל מוקדמות אליפות אירופה עד 17. בית 12
 15:00
פולין עד גיל 17
-
סן מרינו עד 17
 15:00
קפריסין עד 17
-
שבדיה עד גיל 17
כדוריד אוסטריה - ליגה ראשונה HLA
 20:00
ספיגו ווסט וינה
-
קרמס
הוקי קרח שוויץ - ליגת העל NLB
P1P2P3OTתוצאה
 20:45
רפארסוויל-ג'ונה לייקרס
ט'ורגאו
0
0
00
 20:45
ויספ
איויה
0
0
00
 20:45
אולטן
אי. וי. זי אקדמי
0
0
00
 21:00
ג'י סי קיי ליונס
לנגנטאל
0
0
00
 21:00
שו דה פונדס
טיסינו רוקטס
0
0
00
כדורגל ונצואלה - ליגה ראשונה
 הסתיים
קראבובו
4 - 1
מונגאס
 22:30
פורטוגזה
-
אנזואטגי
 22:30
דפורטיבו לה גואירה
-
ארגואה
הוקי קרח רוסיה - הליגה הראשונה KHL
P1P2P3OTתוצאה
 18:30
ג'וקיירט
בארס קאזאן
0
0
00
 19:30
סק סט פטסבורג
נפטמיק ניזנקאמסק
0
0
00
 19:30
דינאמו
סלאבאט אולאב
0
0
00
 19:30
דינמו מינסק
אייץ'.סי טורפדו
0
0
00
 19:30
דינמו ריגה
סברסטאל צ'רופובץ'
0
0
00
הוקי קרח ארה"ב - NHL
P1P2P3OTתוצאה
 הסתיים
דטרויט רד וינגס
טמפה ביי לייטנינג
0
2
2
0
0
1
23
הוקי קרח צ'כיה - אקסטרה ליגה
P1P2P3OTתוצאה
 18:00
טרינק
קומטה
0
0
00
 18:20
אולומוץ'
כומוטוב
0
0
00
 18:30
מלדה בולסלב
יהלבה
0
0
00
 18:30
זלין
ויטקוביצ'ה
0
0
00
 18:30
ליטבינוב
פלזן
0
0
00
 19:00
מונטפילד
ליברץ'
0
0
00